Шахтар
Нудне класико отримало емоційне продовження: гравці спробували з'ясувати стосунки поза полем
Зоря
Львів
Команда Вернидуба здобула вольову перемогу з рахунком 2: 1 і піднялася на четверте місце в турнірній таблиці
Динамо
Шахтар
На останніх секундах Мораєс не реалізував пенальті, що зберегло примарну інтригу в чемпіонській гонці
Зоря
Львів
Поєдинок завершився з рахунком 2: 1, а переможний м'яч Караваєв забив на 91-й хвилині
Динамо
Список трансляцій українського класико на ТБ і в інтернеті
Динамо
Шахтар
Португальський коуч "гірників" розійшовся в поглядах з Хацкевичем з приводу суддівства в класико
Маріуполь
Олександрія
Переможний гол забив Дмитро Гречишкін, який реалізував пенальті на 32-й хвилині зустрічі
Зоря
Львів
Вольова перемога на доданих хвилинах другого тайму вивела "Зорю" на четверте місце в таблиці Прем'єр-ліги