• Сталь Д
25 Листопада 2017, 18:18  Версія для друку  Відправити другу
×
"Ворскла" перемогла вперше за п'ять матчів. Огляд поєдинку з "Маріуполем" https://www.segodnya.ua/img/article/10933/20_main.1511626690.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10933/20_tn.1511626690.jpg Фото та відео Гол і кращі моменти матчу 17 туру чемпіонату України

"Ворскла" перемогла вперше за п'ять матчів. Огляд поєдинку з "Маріуполем"

Гол і кращі моменти матчу 17 туру чемпіонату України

Полтавська "Ворскла" перервала свою п'ятиматчеву серію без перемог в чемпіонаті України. У матчі 17 туру Прем'єр-ліги "Ворскла" перемогла "Маріуполь" (1:0).
Три очки команді Василя Сачка приніс точний удар В'ячеслава Шарпара за 11 хвилин до фінального свистка. Додамо, що гості з 55-ї хвилини грали в меншості - Ігор Скляр отримав повторне попередження і оговтався оглядати поєдинок з роздягальні.

В останній раз "Ворскла" перемагала ще 1 жовтня, коли здолала в гостях "Чорноморець" - 0: 3. Потім команда чотири матчі поспіль програла і одну зустріч звела внічию.

У "Маріуполя" - третьої поразки в п'яти останніх матчах. Команда Бабича вже опустилася на сьоме місце.

"Маріуполь" – "Ворскла" – 0:1 (0:0)
Гол: Шарпар (79)
Жовті картки: Фомін (20), Танковський (41), Тотовицький (66) – Скляр (17), Пердута (34), Скляр (55), Шарпар (80).
Видалення: Скляр (55, повторне попередження)

Нагадаємо, в попередньому, 16 турі чемпіонату України, "Маріуполь" на виїзді мінімально обіграв "Карпати" (1: 0), а "Ворскла" на своєму полі зіграла внічию зі "Сталлю"(1: 1).

Стали відомі склади на матч "Олімпік" - "Шахтар"