• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
9 грудня 2014, 20:06
"Волинь" надала Прем'єр-лізі відеодокази помилок арбітра Кутакова Фото та відео На думку луцького клубу, в матчі проти "Металіста" арбітр зустрічі 14 разів приймав неправильні рішення

"Волинь" надала Прем'єр-лізі відеодокази помилок арбітра Кутакова

На думку луцького клубу, в матчі проти "Металіста" арбітр зустрічі 14 разів приймав неправильні рішення

Луцька "Волинь" разом з протестом у Прем'єр-лігу надіслала і диск з обраними моментами матчу "Волині" і "Металіста". Переглянувши відео, вболівальники зрозуміють рівень суддівства в цьому матчі. Зазначимо, що днями клуб звернеться і в інші органи футбольного правосуддя України.

7 хвилина: Гоменюк грає ліктем в обличчя Жуничу. Свисток Кутакова мовчить.

9 хвилина: Боротьба Федорчука і Жажи. Нога опорника "Волині" не зачепила Коельо, але Валерій отримує за це "фол" попередження.

20 хвилина: Боротьба Еріка за верховий м'яч з Красноперовим і Торсіглєрі. Незрозумілий фол у бік "Волині".

23 хвилина: Ненавмисне порушення Бабенка в центрі поля на Едмарі, не "тягнуло" на жовту картку. Руслан грав не грубо і не зірвав небезпечну атаку суперника.

39 хвилина: Грубе порушення правил з боку Торсіглєрі проти Мемешева. Кутаков взагалі не реагує на епізод, хоча знаходився поруч з гравцями.

40 хвилина: Вільягра укладає рукою Матвія на газон. Свисток мовчить.

46 хвилина і 54 хвилина: Різне трактування подібних епізодів. Жунич виграє верхову боротьбу у Гоменюка й отримує фол за це, згодом Мемешева укладають на газон під час боротьби з Вільягрою і гра триває....
55 хвилина: Грубе порушення правил проти Федорчука, якого ззаду б'є по опорній нозі Едмар. Згідно з правилами гри у футбол – це очевидне порушення правил, але Кутаков приймає незрозуміле рішення – не зупиняє гру і призначає вільний удар у бік "Волині"!

58 хвилина: Мемешев отримує ліктем по голові від Пшеничних. Звичайно, це не порушення правил, на думку арбітра Кутакова. У той же час чотирма хвилинами раніше за аналогічний фол гравець "Волині" Галь Шиш отримав жовту картку!

60 хвилина: При подачі кутового Жажа штовхає в спину Федорчука, який не зміг вистрибнути на перехоплення м'яча. У результаті Едмар забиває перший гол у ворота "Волині". Помилка арбітра, яка вплинула на результат матчу!

64 хвилина: Грубе порушення правил гравцем "Металіста" Кобіним на Матеє. Флорентіна виносять з поля на ношах (до речі, в протоколі арбітра зафіксують, що "травм під час матчу не було"). Кобін не отримує попередження за відвертий грубий фол на початку перспективної атаки "Волині".

Після цього "Волинь" п'ять хвилин грала вдесятьох, отримала другий гол у свої ворота, зате суддівська бригада не дозволяла провести заміну у складі "Волині" – Маріотта замість Матвія.

77 хвилина: після подачі кутового і боротьби у штрафному Едмар грає рукою. Апеляції гравців "Волині" на Кутакова не діють – арбітр не реагує.

80 хвилина: у центрі поля м'яч влучає в обличчя Жажа, після відскоку йде дуже небезпечна атака "Волині" – Мемешев тікає правим флангом. Її свистком зупиняє Кутаков. За кілька секунд Жажа спокійно встає з газону і продовжує гру.

87 хвилина: Кобахідзе проривався до воріт "Металіста" по центру. Красноперов грубим підкатом ззаду вклав грузина на газон, а Кутаков традиційно не зупиняє гру і не показує опорнику "Металіста" другу жовту картку.

88 хвилина: Як наслідок попередніх епізодів – матч зупиняється. У вболівальників "Волині" урвався терпець і вони вибігли на поле, прагнучи пояснити арбітру його помилки.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: Офіційний сайт ФК "Волинь"