19 листопада 2017, 17:31
Відео голів та моментів матчу "Ворскла" – "Сталь" – 1: 1 Фото та відео По голу в другому таймі забили Олександр Кобахідзе та Артем Хоцяновський

Відео голів та моментів матчу "Ворскла" – "Сталь" – 1: 1

По голу в другому таймі забили Олександр Кобахідзе та Артем Хоцяновський

Уматчі16туруукраїнськоїПрем'єр-ліги"Ворскла" і "Сталь" зіграли внічию. Поєдинокпройшову неділювПолтавіізавершивсяз рахунком1:1.
Господаріпершимивідкрилирахунок:на56хвилиніОлександрКобахідзеточноіпотужнопробивз-замежштрафного майданчика.На72хвилиніАртемХоцяновськийзрівняврахунок,якийвжене змінивсядофінальногосвистка.

Післяцьогоматчувактиві"Ворскли"стало22очки,у"Сталі"-12.

"Ворскла" – "Сталь" – 1:1 (0:0)
Голи: Кобахідзе (56) – Хоцяновський (72)
Жовті картки: Чижов (27), Скляр (80) – Даніелян (45), Копитов (90+3)

"Ворскла": Шуст – Пердута, Даллку, Чижов (Кулач, 77), Матвієнко – Чеснаков, Скляр, Шарпар – Кобахідзе (Кадімян, 69), Ребенок – Коломоєць (Загорулько, 83).

"Сталь": Пеньков – Грачов (Копитов, 43), Даніелян, Ткачук, Михайличенко — Якимів, Месхі – Клімчук (Хоцяновський, 46), Мисик (Костенко, 74), Кузик – Обрадович.

Ранішевстартовомуматчі16туруПрем'єр-ліги"Шахтар" в Харкові програв "Олександрії"з рахунком1:2.25-річнийпівзахисник"Олександрії"АртемПолярусвпершомутаймідвічірозписавсяуворотах"гірників",голза"Шахтар"забивБернард.

В другому матчі туру "Динамо" на виїзді обіграло "Зірку". Вже до перервигостіоформилисобікомфортну перевагувдвам'ячі:дублемвідзначивсяДьємерсі Мбокані.