14 Квітня 2018, 19:56  Версія для друку  Відправити другу
×
Огляд "українського класико" "Шахтар" – "Динамо" https://www.segodnya.ua/img/article/11307/69_main.1523724993.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/11307/69_tn.1523724993.jpg Фото та відео Гол і кращі моменти центрального туру 27-го туру чемпіонату України

Огляд "українського класико" "Шахтар" – "Динамо"

Гол і кращі моменти центрального туру 27-го туру чемпіонату України

Київське "Динамо" одержало перемогу над донецьким "Шахтарем" в 27-му турі чемпіонату України. Поєдинок відбувся на стадіоні "Металіст" і завершився з рахунком 1: 0 на користь гостей.

Переможний гол був забив на 32-й хвилині Володимиром Шепелєвим після помилки захисника "гірників" Давида Хочолави.

Також в першому таймі команди по разу перевірили на міцність каркас воріт один одного.

Кінцівка матчу ознаменувалася постійними сутичками, а одна з них завершилася видаленням Тайсона.

Після цієї зустрічі "Шахтар" випереджає "Динамо" всього на три бали, а попереду очний поєдинок команд в Києві. Цей поєдинок відбудеться 19 травня в останньому турі Прем'єр-ліги.

"Шахтар" – "Динамо" – 0: 1
Гол: Шепелев (32)

Попередження: Феррейра (5), Гармаш (54), Ракицький (55), Вербич (63), Шабанов (71), Хочолава (73), Тайсон (90), Мбокані (90).

Видалення: Тайсон (90).

Напередодні стало відомо, що
на матч "Шахтар" – "Динамо" продано найдорожчий квиток в історії українського футболу: уболівальник заплатив більше 20 тисяч гривень, щоб дивитися гру поруч з футболістами "гірників".