• Сталь Д
25 Листопада 2017, 20:27  Версія для друку  Відправити другу
×
Огляд надрезультативного дербі Донецька "Олімпік" – "Шахтар" – 2: 4 https://www.segodnya.ua/img/article/10933/44_main.1511634469.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10933/44_tn.1511634469.jpg Фото та відео Голи та кращі моменти матчу 17 туру чемпіонату України

Огляд надрезультативного дербі Донецька "Олімпік" – "Шахтар" – 2: 4

Голи та кращі моменти матчу 17 туру чемпіонату України

Донецьке дербі в 17-му турі чемпіонату України порадувало глядачів великою кількістю голів. "Шахтар" обіграв "Олімпік" – 4:2. Матч відбувся в Києві на стадіоні "Динамо" імені Лобановського.

В "гірників" дубль оформив Факундо Феррейра, а у "Олімпіка" два голи забив Володимир Прийомов. Правда, підтримати його партнери не змогли, а "Шахтар" ще двічі відзначився зусиллями Бернарда і Фреда. Варто відзначити, що три результативні передачі на свій рахунок записав Марлос.

Капітан "Шахтаря" Тайсон ще в першому таймі смикнув задню поверхню стегна і покинув поле. Бразилець ризикує пропустити найважливіший матч Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті". Білети на матч "Шахтар" – "Манчестер Сіті" в Харкові вже в продажу і коштують від 150 гривень.

"Олімпік" – "Шахтар" – 2:4
Голи: Прийомов (7, 86) – Феррейра (6, 39, пен), Бернард (57), Фред (74)

Додамо, що "Олімпік" поки не може обіграти "Шахтар". У "Шахтаря" вже сім перемог над "Олімпіком" і три нічиї.

Раніше в стартовому матчі 17 туру чемпіонату України "Маріуполь" програв "Ворсклі" (0:1), яка більшу частину другого тайму грала в меншості.

Справжнє дербі: "Олімпік" забив двічі, але програв "Шахтарю"