10 грудня 2017, 17:30
Як "Олександрія" зіпсувала кінець року "Динамо". Огляд матчу Фото та відео Кращі моменти матчу 19 туру чемпіонату України

Як "Олександрія" зіпсувала кінець року "Динамо". Огляд матчу

Кращі моменти матчу 19 туру чемпіонату України

Київське "Динамо" зіграло внічию з "Олександрією" (0: 0) в 19-му турі чемпіонату України.

У першому таймі головний арбітр зустрічі Юрій Можаровський вилучив з лавки запасних помічника головного тренера Олександра Хацкевича Олега Лужного, а в другому таймі червону картку отримав форвард киян Артем Бєсєдін.

Друге попередження Бєсєдін заробив за симуляцію в декількох метрах від рефері. Додамо, що футболіст з'явився на полі за 16 хвилин до цього.

Таким чином, "Динамо" завершило рік нульовою нічиєю і відставанням від "Шахтаря" в три очки. Правда, у гірників ще матч в запасі – сьогодні ввечері вони зіграють з "Зорею
". Де смотреть матч "Шахтар" – "Заря" – дізнайтеся на нашому сайті.

Уматчі19туручемпіонатуУкраїни"Ворскла" розгромила "Олімпік". ПоєдинокпройшовусуботувКиєвінастадіоніім.Лобановськогоізавершивсяз рахунком1:4на користьномінальнихгостей-командиВасиляСачко.

Поєдинки19турувидалисярясниминаголи"Карпати" відіграли два м'ячі в поєдинку з "Вересом" – командизіграливнічию-2:2.Ущеодномупоєдинку"Чорноморець"і"Зірка"видалирезультативнунічию-3:3,а"Маріуполь"насвоємуполіздобуввольовуперемогунад"Сталлю"-4:2.