10 Листопада 2018, 21:29  Версія для друку  Відправити другу
×
Гол-красень Шведа і пісні трибун: огляд матчу "Зоря" – "Карпати" 2: 1 https://www.segodnya.ua/img/article/11876/41_main.1541877869.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/11876/41_tn.1541877869.jpg Фото та відео Голи і моменти поєдинку 15 туру української Прем'єр-ліги
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Мар'ян</span> <span>Швед</span><span>.</span> <span>"</span><span>Зоря</span><span>"</span> <span>-</span> <span>"</
Мар'ян Швед. "Зоря" - "</

Гол-красень Шведа і пісні трибун: огляд матчу "Зоря" – "Карпати" 2: 1

Голи і моменти поєдинку 15 туру української Прем'єр-ліги

В 15 турі чемпіонату України "Зоря" в Запоріжжі обіграла "Карпати" з рахунком 2:1. У першому таймі рахунок відкрив Дмитро Хомченовський, після чого Мар'ян Швед красивим ударом після розіграшу стандарту вирівняв становище. Переможний гол на 70 хвилині забив Артем Гордієнко.

Після цієї гри в активі "Зорі" стало 21 очко - команда йде на п'ятому місці в турнірній таблиці. "Карпати" з 16-ма очками йдуть дев'ятими. Свій наступний матч в ЧУ "Зоря" проведе 25 листопада проти "Олімпіка", а "Карпати" днем раніше приймуть "Десну".

Огляд матчу "Зоря" – "Карпати" 2:1

"Зоря" – "Карпати" – 2:1 (1:1)
Голи: Дмитро Хомченовський (16), Артем Гордієнко (70) – Мар'ян Швед (34)
Жовті картки: Сілас (66), Харатін (90+1), Тимчук (90+3) – Понде (51), Мірошниченко (68), Карраскаль (76)

"Зоря": Майборода (Громов, 57); Луїс Феліпе; Сваток; Гордієнко; Тимчик; Вернидуб; Хомченовський; Михайличенко; Сілас (Харатін, 77); Арвеладзе (Ледньов, 86); Караваєв

"Карпати": Шевченко; Ковтун; Лебеденко; Мірошниченко; Бородай; Ді Франко (Папа Гуйє, 89); Кльоц; Карраскаль (Мякушко, 77); Швед (Родріго Варгас, 81); Гуцуляк; Понде

Паралельно проходив матч "Десна" – "Чорноморець",в якому господарі в більшості здобули "суху" перемогу з рахунком 2: 0.

Раніше в 15 турі Прем'єр-ліги "Львів" і "Олімпік" зіграли внічию – 1:1. "Шахтар" і "Динамо" свої матчі проведуть у неділю.