31 Березня 2018, 15:54  Версія для друку  Відправити другу
×
Гольова засуха в Кропивницькому: "Зірка" і "Олександрія" зіграли внічию https://www.segodnya.ua/img/article/11269/74_main.1522500066.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/11269/74_tn.1522500066.jpg Новини Глядачі в Кропивницькому не побачили голів у матчі 28 туру чемпіонату України
<p style="text-align: justify;">"Зірка" - "Олександрія" - 0:0. Фото ФК "Олександрія"</p>
"Зірка" - "Олександрія" - 0:0. Фото ФК "Олександрія"

Гольова засуха в Кропивницькому: "Зірка" і "Олександрія" зіграли внічию

Глядачі в Кропивницькому не побачили голів у матчі 28 туру чемпіонату України

В матчі 25 туру української Прем'єр-ліги "Зірка" і "Олександрія" зіграли внічию. Поєдинок пройшов у суботу в Кропивницького і завершився з рахунком 0: 0.

Після цього матчу в активі "Зірки" стало 23 очки - команда посідає третє місце в таблиці "другої шістки" чемпіонату України. У "Олександрії" стало 26 очок і друге місце.

Свій наступний матч "Зірка" проведе 9 квітня проти "Карпат" у Львові, а "Олександрія" 7 квітня прийме "Сталь".

"Зірка" – "Олександрія" – 0: 0 (0: 0)
Жовті картки: Загальский (5), Авер'янов (57) - Довгий (63)

Нагадаємо, що в попередньому турі чемпіонату України
"Зірка" мінімально обіграла "Олімпік" на засніженому стадіоні в Києві. Матч завершився з рахунком 1: 0, все вирішив автогол у другому таймі.

У свою чергу, "Олександрія" в попередньому турі Прем'єр-ліги зіграла внічию з "Карпатами" – 1:1Після перерви на засніженому полі командам вдалося обмінятися голами. Господарі першими відкрили рахунок, коли Паламар розібрався краще за всіх у штрафному суперника після стандарту, але через сім хвилин Швед завершив точним ударом атаку львівської команди.