22 Квітня 2018, 15:54  Версія для друку  Відправити другу
×
"Зоря" здобула вольову перемогу над "Маріуполем" https://www.segodnya.ua/img/article/11327/40_main.1524401684.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/11327/40_tn.1524401684.jpg Новини Програючи 0: 1 до середини другого тайму, команда Юрія Вернидуба вирвала перемогу
<p style="text-align: justify;">"Зоря" - "Маріуполь" - 3:1. Фото instagram.com/mariupolfc</p>
"Зоря" - "Маріуполь" - 3:1. Фото instagram.com/mariupolfc

"Зоря" здобула вольову перемогу над "Маріуполем"

Програючи 0: 1 до середини другого тайму, команда Юрія Вернидуба вирвала перемогу

В 28 турі української Прем'єр-ліги "Зоря" обіграла "Маріуполь". Поєдинок пройшов у неділю в Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена" і завершився з рахунком 3: 1 на користь команди Юрія Вернидуба. Ця перемога дозволила "Зорі" (40 очок) зберегти четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату України. Вище тільки "Ворскла" (44 очки), "Динамо" (60 очок гра в запасі) і "Шахтар" (66 очок).

Гості вийшли вперед у середині першого тайму завдяки точному удару півзахисника "Маріуполя" Дмитра Мишнєва. У другому таймі номінальні господарі змогли зрівняти рахунок і вийти вперед: голами відзначилися Юрі Фрейтас де Кастільо, Артем Гордієнко і Артем Громов.

З 80-ї хвилини "Маріуполь" грав у меншості після видалення Ігоря Кірюханцева, ще шість гравців команди гостей напів жовті картки від арбітра зустрічі Юрія Можаровського.

Після цього матчу в активі "Зорі" стало 40 очок, у "Маріуполя" залишилося 36 очок. Свій наступний матч "Зоря" проведе 29 квітня проти "Вереса", а "Маріуполь" 27 квітня прийме "Шахтар".

"Зоря" – "Маріуполь" – 3: 1 (0: 1)
Гол: Юрі (67), Гордієнко (76), Громов (90 + 3) – Мишнєв (30)
Жовті картки: Юрі (70) – Чаконте (17), Ігнатенко (23), Яворський (70), Тотовицький (81), Білий (82), Дедечко (87)
Видалення: Кирюханцев (80, пряма червона картка)

У паралельному матчі 28 туру чемпіонату України "Карпати" обіграли "Олімпік".

Відзначимо, що в чемпіонаті Італії сьогодні відбудеться матч, який може стати вирішальним в боротьбі за чемпіонство
.
Дивитися матч "Ювентус" – "Наполі" можна на супутникових каналах - повний список трансляцій.