14 Жовтня 2017, 19:08  Версія для друку  Відправити другу
×
"Зоря" на виїзді обіграла "Сталь" в чемпіонаті України https://www.segodnya.ua/img/article/10640/6_main.1507997314.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10640/6_tn.1507997314.jpg Новини Кам'янці не змогли реалізувати пенальті на початку зустрічі
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Луганчани</span> <span>відвезли</span> <span>три</span> <span>очки</span><span>.</span> <span>Фото</
Луганчани відвезли три очки. Фото

"Зоря" на виїзді обіграла "Сталь" в чемпіонаті України

Кам'янці не змогли реалізувати пенальті на початку зустрічі

Сьогодні в поєдинку 12 туру чемпіонату України з футболу кам'янська "Сталь" на своєму полі приймала луганську "Зорю".

Поєдинок розпочався дуже обнадійливо для господарів поля. Уже в дебюті зустрічі кам'янці заробили пенальті. Однак Орест Кузик не зміг переграти з "точки" Андрія Луніна.

До перерви команди обмінювалися небезпечними атаками, але голів глядачі так і не побачили. А на початку другого тайму "Зоря" вийшла вперед. Після навісу на ближню штангу, Василь Прийма головою відправив м'яч у сітку.

Відмінний шанс відігратися "Сталь" упустила на 72 хвилині, коли після удару Едгара Малакяна головою м'яч влучив у поперечину.

"Сталь" – "Зоря" – 0:1
Гол: Прийма (57)
Нереалізований пенальті: Кузик (8)

Нагадаємо, що відкривав 12 тур Прем'єр-ліги поєдинок лідерів. У захоплюючому матчі донецький "Шахтар" обіграв полтавську "Ворсклу" – 3:2.
А завтра одеський "Чорноморець" на своєму полі зустрінеться з київським "Динамо" (19:30). напередодні матчу футболісти і тренери "моряків" влаштували змагання з боулінгу.