6 Березня 2016, 15:56  Версія для друку  Відправити другу
×
"Зоря" і "Олімпік" зіграли внічию, обмінявшись голами у другому таймі https://www.segodnya.ua/img/article/6973/33_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6973/33_tn.jpg Новини На гол Будковского "Олімпік" відповів м'ячем Поступаленка

"Зоря" і "Олімпік" зіграли внічию, обмінявшись голами у другому таймі

На гол Будковского "Олімпік" відповів м'ячем Поступаленка

У матчі 17 туру чемпіонату України "Олімпік" і "Зоря" зіграли внічию. Матч в неділю пройшов на стадіоні ім. Баннікова в Києві і завершився з рахунком 1: 1.

"Зоря" першою відкрила рахунок: на 58 хвилині відзначився форвард луганського клубу Філіп Будковський. На 71 хвилині півзахисник номінальних господарів Антон Поступаленко рахунок зрівняв.

Після цього матчу в активі "Зорі" стало 35 очок (третє місце в турнірній таблиці). У "Олімпіка" стало 15 очок - це десяте місце в Прем'єр-лізі.