4 Серпня 2018, 21:32  Версія для друку  Відправити другу
×
"Зоря" і "Чорноморець" розписали нічию https://www.segodnya.ua/img/article/11600/32_main.1533407569.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/11600/32_tn.1533407569.jpg Новини "Морякам" вдалося відігратися у другому таймі
"Зоря" і "Чорноморець" розписали нічию

"Морякам" вдалося відігратися у другому таймі

Сьогодні в матчі третього туру української Прем'єр-ліги зустрічалися луганська "Зоря" і одеський "Чорноморець". Сусіди по турнірній таблиці залишилися поруч і після поєдинку, розписавши нічию - 1: 1.

Рахунок відкрили господарі поля. На 23-й хвилині після подачі з кутового Рафаель головою відправив м'яч у сітку. "Морякам" вдалося відігратися після перерви. На 59 хвилині Савченко майстерно пробив зі штрафного
.

Після трьох матчів обидві команди мають по чотири очки і різницю м'ячів - 3-3.

Цікаво, що перед самим стартом сезону клуби української Прем'єр-ліги шляхом голосування визначали команду, яка замінить "Полтаву" і стане 12-ю в елітному дивізіоні країни. Серед претендентів були тільки "Чорноморець" і "Зірка". У підсумку вибір команд упав на одеський клуб"Чорноморець" повертається в Прем'єр-лігу.

Нагадаємо, що "Чорноморець" зміг повернутися в Прем'єр-лігу після того, як "Полтава" оголосила про розпуск команди.

Також в п'ятницю відбувся центральний матч третього туру чемпіонату Україникиївське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" (1:0)