8 грудня 2018, 16:20
"Зоря" громить "Арсенал" в своєму останньому матчі 2018 року //cdn.segodnya.ua/img/article/11962/20_main_new.1544278524.jpg //cdn.segodnya.ua/img/article/11962/20_tn.1544278524.jpg Новини У Запоріжжі "Зоря" завдала поразки "Арсеналу" з рахунком 3: 0
"Зоря" - "Арсенал" - 3:0. Фото instagram.com/zoryaluhansk

"Зоря" громить "Арсенал" в своєму останньому матчі 2018 року

У Запоріжжі "Зоря" завдала поразки "Арсеналу" з рахунком 3: 0

В матчі 18 туру чемпіонатуУкраїни з футболу"Зоря"розгромилакиївський"Арсенал".ПоєдинокпройшоввсуботувЗапоріжжінастадіоні"Славутич-Арена"ізавершивсяз рахунком3:0на користькомандиЮріяВернидуба.

У першому таймі гол з 11-метрового забив Олександр Караваєв. У другому рахунок до розгромного довели Артем Громов (51-а хвилина) і Микита Каменюка (80).

У 19 турі, який відбудеться вже в наступному році, "Зоря" на виїзді зіграє з "Динамо", а "Арсенал" прийме "Десну". Базова дата туру – 23 лютого.

"Зоря" завершує 2018 рік на четвертій позиції в таблиці чемпіонату України. Київський "Арсенал" залишився на останній сходинці.

"Зоря" – "Арсенал" – 3: 0 (1: 0)
Голи: Караваєв (35, з пенальті), Громов (51), Каменюка (80)
Жовті картки: Зозуля (35)

Нагадаємо, що в п'ятницю в стартовому матчі
18 туру "Шахтар" навиїздірозгромив"Маріуполь"з рахунком 3:0. Голи забивали Степаненко, Мораес і Марлос.

В суботу "Динамо" у Львовізавдалопоразки"Карпатам"- 4:0. Хет-трикоформивВікторЦиганков,щеодинголзабивМиколаШапаренко.