6 грудня 2014, 15:55
"Ворскла" у меншості не втримала перемогу в Києві //cdn.segodnya.ua/img/article/5751/64_main.jpg //cdn.segodnya.ua/img/article/5751/64_tn.jpg Новини "Олімпік" у Києві зіграв внічию з "Ворсклою" - 1: 1
"Ворскла" не змогла завершити гол перемогою. Фото

"Ворскла" у меншості не втримала перемогу в Києві

"Олімпік" у Києві зіграв внічию з "Ворсклою" – 1: 1

У матчіперенесеного10 туручемпіонатуУкраїнидонецький "Олімпік"настадіоні ім.БанніковавКиєвізіграв внічию зполтавською "Ворсклою"-1: 1.Цей матчстав останнімдлякоманду чемпіонатіУкраїнивнинішньому році.Наступнийтур -15-й- пройдевкінці лютого2015 року.

Першийголвже на п'ятійхвилині післярозіграшу стандартузабив півзахисник"Ворскли" ДенисДедечко, для якого цейм'яч ставтретім унинішньому сезонівЧУ.

Половинудругого таймуполтавчанипровеливменшості:на 62хвилиніалбанськийнападникАхмедЯнузіотримав друге попередженняі був видалений зполя.

На 84хвилиніномінальнігосподаріматчурахунок зрівняли:ІгорСеменинаточнопробивзі стандарту.

Після цього матчувактиві "Олімпіка" стало22 очки, а "Ворскла"набрала 18балів.