6 Грудня 2014, 15:55  Версія для друку  Відправити другу
×
"Ворскла" у меншості не втримала перемогу в Києві https://www.segodnya.ua/img/article/5751/64_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5751/64_tn.jpg Новини "Олімпік" у Києві зіграв внічию з "Ворсклою" - 1: 1

"Ворскла" у меншості не втримала перемогу в Києві

"Олімпік" у Києві зіграв внічию з "Ворсклою" - 1: 1

У матчі перенесеного 10 туру чемпіонату України донецький "Олімпік" на стадіоні ім. Баннікова в Києві зіграв внічию з полтавською "Ворсклою" - 1: 1. Цей матч став останнім для команд у чемпіонаті України в нинішньому році. Наступний тур - 15-й - пройде в кінці лютого 2015 року.

Перший гол вже на п'ятій хвилині після розіграшу стандарту забив півзахисник "Ворскли" Денис Дедечко, для якого цей м'яч став третім у нинішньому сезоні в ЧУ.

Половину другого тайму полтавчани провели в меншості: на 62 хвилині албанський нападник Ахмед Янузі отримав друге попередження і був видалений з поля.

На 84 хвилині номінальні господарі матчу рахунок зрівняли: Ігор Семенина точно пробив зі стандарту.

Після цього матчу в активі "Олімпіка" стало 22 очки, а "Ворскла" набрала 18 балів.