9 Грудня 2017, 19:10
×
"Ворскла" перед виходом у відпустку розгромила "Олімпік" https://www.segodnya.ua/img/article/10973/67_main.1512839460.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10973/67_tn.1512839460.jpg Новини Команди зустрілися в Києві і підтримали результативну статистику 19 туру
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>"</span><span>Ворскла</span><span>"</span> <span>йде у відпустку</span> <span>після</span> <span>перемоги</span> <span>
"Ворскла" йде у відпустку після перемоги

"Ворскла" перед виходом у відпустку розгромила "Олімпік"

Команди зустрілися в Києві і підтримали результативну статистику 19 туру

В матчі 19 туру чемпіонату України "Ворскла" розгромила "Олімпік". Поєдинок пройшов у суботу в Києві на стадіоні ім. Лобановського і завершився з рахунком 1: 4 на користь команди Василя Сачко.

У складі переможців голами відзначилися Олександр Кобахідзе (10-а хвилина), Олександр Чижов (22), Владислав Кулач (27) і В'ячеслав Шарпар (88). У "Олімпіка" єдиний м'яч оформив Володимир Прийомов на 20 хвилині.

Після цього матчу в активі "Ворскли", що йде на третьому місці в таблиці чемпіонату України стало 31 очко. У "Олімпіка" залишилося 25 очок - команда замикає першу шістку Прем'єр-ліги.

"Олімпік" – "Ворскла" – 1:4 (1:3)
Голи: Прийомов (20) – Кобахідзе (10), Чижов (22), Кулач (27), Шарпар (88)
Жовті картки: Федорів (14), Прийомов (34) – Чижов (26), Пердута (49),

Поєдинки 19 туру видалися рясними на голи. "Карпати" відіграли два м'ячі в поєдинку з "Вересом"- команди зіграли внічию - 2: 2. У ще одному поєдинку "Чорноморець" і "Зірка" видали результативну нічию - 3: 3, а "Маріуполь" на своєму полі здобув вольову перемогу над "Сталлю" - 4: 2.
Як львів'яни врятувалися в матчі з сенсацією ЧУ: огляд матчу "Верес" - "Карпати"
Гольова нічия в Одесі: огляд матчу "Чорноморець" - "Зірка" 3: 3
Всі матчі 19 туру чемпіонату України: бронзовий призер проти чемпіона