21 листопада 2015, 15:49
"Ворскла" здобула вольову перемогу над "Говерлою" //smm.ollcdn.net/img/article/6692/67_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/6692/67_tn.jpg Новини Пропустивши гол на 19-й хвилині, полтавчани відповіли дублем Антона Шиндера
Антон Шиндер відзначився дублем у ворота "Говерли". Фото ФК "Ворскла"

"Ворскла" здобула вольову перемогу над "Говерлою"

Пропустивши гол на 19-й хвилині, полтавчани відповіли дублем Антона Шиндера

В матчі 15 тура української Прем'єр-ліги "Ворскла" на своєму полі обіграла "Говерлу". Поєдинок у Полтаві в суботу завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Василя Сачка.

Гості першимивідкрили рахунок:на19-й хвилиніМихайлоСергійчуквивів "Говерлу" вперед.Проте вжечерез шістьхвилин нападник"Ворскли"Антон Шиндерзрівняв рахунок,а в другому таймівін жевивів господаріввперед.Такматчі завершився-2:1.

Після цього поєдинкув активі"Ворскли"стало22очки -п'яте місце вПрем'єр-лізі.У"Говерли", що йде на11-му місці, залишилося10очок.