16 серпня 2014, 21:27
"Ворскла" здобула вольову перемогу над донецьким "Металургом" //smm.ollcdn.net/img/article/5449/16_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5449/16_tn.jpg Новини Програючи 0: 1 до 87-ї хвилини, полтавчани змогли перемогти - 2: 1!
Хозяева вырвали победу на последних минутах матча. Фото ФК "Ворскла"

"Ворскла" здобула вольову перемогу над донецьким "Металургом"

Програючи 0: 1 до 87-ї хвилини, полтавчани змогли перемогти – 2: 1!

У матчічетвертоготуручемпіонатуУкраїни"Ворскла" здобулавольовуперемогунаддонецьким"Металургом".ПоєдиноквсуботувПолтавізавершився зрахунком2:1на користькоманди ВасиляСачка.

Гості відкрилирахунокна27хвилинізусиллямипівзахисникадонецькогоклубуГрегоріНельсона.Здавалося,матчтакізавершиться,алепівзахисник"Ворскли"АртемГромовнаостанніххвилинахматчузмігвідзначитисядублемі добутиперемогудлясвого клубу.

Обидвікомандизавершувалиматчвнеповних складах: суддявидаливпогравцевівкожній команді.

Ця першаперемога"Ворскли"внинішньомучемпіонаті,команданабралачотири очки.У "Металурга" такожчотири бали.