29 Липня 2017, 21:38  Версія для друку  Відправити другу
×
"Ворскла" обіграла "Зірку" в чемпіонаті України https://www.segodnya.ua/img/article/10429/23_main.1501353575.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10429/23_tn.1501353575.jpg Новини Переможний гол на 84-й хвилині забив Артур Загорулько
<p style="text-align: justify;">"Ворскла" - "Зірка" - 2:1. Фото instagram.com/illya_nozdrin</p>
"Ворскла" - "Зірка" - 2:1. Фото instagram.com/illya_nozdrin

"Ворскла" обіграла "Зірку" в чемпіонаті України

Переможний гол на 84 хвилині забив Артур Загорулько

У матчі третього туру чемпіонату України "Ворскла" обіграла "Зірку". Поєдинок в суботу пройшов в Полтаві і завершився з рахунком 2: 1.

На 24 хвилині півзахисник "Ворскли" Павло Ребенок подав у штрафну на вірменського нападника Гегама Кадимяна, але в боротьбі з нападником "Ворскли" м'яч в свої ворота відправив Арман Оганесян. Вже через п'ять хвилин півзахисник "Зірки" Максим Драченко зрівняв рахунок. Переможний гол на 84 хвилині забив Артур Загорулько.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 6 очок, у "Зірки" залишилося два очка.

Таблиця чемпіонату України.

"Ворскла" – "Зірка" – 2: 1 (1: 1)
Голи: Оганесян (20, автогол), Загорулько (84) - Драченко (25)
Жовті картки: Пердута (81) - Драченко (66), Есеола (77), Панфілов (90 + 4)

Всі матчі чемпіонату України 2017/18.

Раніше в матчі третього туру чемпіонату України "Шахтар" на виїзді з рахунком 2:1 обіграв "Сталь", вирвавши перемогу на п'ятій доданій хвилині. А київське "Динамо" завдяки хет-трику
Віктора Циганкова розгромило "Карпати" (5:0).
"Шахтар" на п'ятій доданій хвилині вирвав перемогу у "Сталі"