13 Вересня 2015, 15:53  Версія для друку  Відправити другу
×
"Ворскла" обіграла "Сталь" у чемпіонаті України https://www.segodnya.ua/img/article/6490/61_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6490/61_tn.jpg Новини Всі три м'ячі у Дніпропетровську були забиті в другому таймі

"Ворскла" обіграла "Сталь" у чемпіонаті України

Всі три м'ячі у Дніпропетровську були забиті в другому таймі

В матчі сьомого туру чемпіонату України полтавська "Ворскла" обіграла дніпродзержинську "Сталь". Матч на стадіоні "Метеор" у Дніпропетровську завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Василя Сачка.

Відкрив рахунок на 60 хвилині захисник "Ворскли" Володимир Чеснаков, який головою замкнув подачу з кутового. Через десять хвилин відзначився півзахисник Младен Бартулович, який вийшов на заміну на початку другого тайму. Хорват виграв боротьбу в центрі поля і почав атаку, яку сам же і завершив, зігравши на добиванні.

Гол престижу номінальні господарі організували на 85-й хвилині: відзначився Руслан Бабенко, якого наставник "Сталі" випустив за 15 хвилин до фінального свистка.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 11 очок, у "Сталі" залишилося сім.