20 вересня 2014, 18:55
"Ворскла" на виїзді розгромила запорізький "Металург" //smm.ollcdn.net/img/article/5538/90_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5538/90_tn.jpg Новини Поєдинок у Запоріжжі завершився з рахунком 0: 3, гола забивали Янузі, Турсунов і Андрій Ткачук
"Ворскла" обіграла "Металург" у Запоріжжі.

"Ворскла" на виїзді розгромила запорізький "Металург"

Поєдинок у Запоріжжі завершився з рахунком 0: 3, гола забивали Янузі, Турсунов і Андрій Ткачук

В матчі сьомого туру чемпіонату Україниполтавська"Ворскла"обігралазапорізький "Металург".Поєдиноку Запоріжжівсуботузавершився зрахунком3:0на користькоманди ВасиляСачко.

На10хвилинірахуноку матчі ірахуноксвоїмголаму нинішньомусезонівідкривалбанськанападникгостейАхмедЯнузі,точнопробивзгострогокута.

У другомутайміна72хвилиніпівзахисникполтавчанізбірноїУзбекистануСанжарТурсуновподвоїв перевагукрасивимточнимударомз-за межштрафної.

Аначетвертій доданійарбітромхвилиніАндрійТкачукустановивостаточнийрахунок-3:0.
Після цьогоматчувактиві "Ворскли" стало11очок,у запорізького"Металурга" залишилося7балів.