20 Вересня 2014, 18:55  Версія для друку  Відправити другу
×
"Ворскла" на виїзді розгромила запорізький "Металург" https://www.segodnya.ua/img/article/5538/90_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5538/90_tn.jpg Новини Поєдинок у Запоріжжі завершився з рахунком 0: 3, гола забивали Янузі, Турсунов і Андрій Ткачук

"Ворскла" на виїзді розгромила запорізький "Металург"

Поєдинок у Запоріжжі завершився з рахунком 0: 3, гола забивали Янузі, Турсунов і Андрій Ткачук

В матчі сьомого туру чемпіонату України полтавська "Ворскла" обіграла запорізький "Металург". Поєдинок у Запоріжжі в суботу завершився з рахунком 3: 0 на користь команди Василя Сачко.

На 10 хвилині рахунок у матчі і рахунок своїм голам у нинішньому сезоні відкрив албанська нападник гостей Ахмед Янузі, точно пробив з гострого кута.

У другому таймі на 72 хвилині півзахисник полтавчан і збірної Узбекистану Санжар Турсунов подвоїв перевагу красивим точним ударом з-за меж штрафної.

А на четвертій доданій арбітром хвилині Андрій Ткачук установив остаточний рахунок - 3: 0.
Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 11 очок, у запорізького "Металурга" залишилося 7 балів.