5 травня 2017, 21:07
"Ворскла" на виїзді обіграла аутсайдера чемпіонату України "Волинь" //smm.ollcdn.net/img/article/10186/78_main_new.1494007720.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/10186/78_tn.1494007720.jpg Новини Єдиний гол на 24-й хвилині забив півзахисник "Ворскли" Сергій Мякушко
Гол Сергія Мякушка приніс "Ворсклі" виїзну перемогу над "Волинню". Фото vorskla.com.ua

"Ворскла" на виїзді обіграла аутсайдера чемпіонату України "Волинь"

Єдиний гол на 24-й хвилині забив півзахисник "Ворскли" Сергій Мякушко

У стартовому матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги "Ворскла" обіграла "Волинь". Поєдинок пройшов у п'ятницю в Луцьку і завершився з рахунком 1:0 на користь гостей.

Єдиний гол на 24-й хвилині забив 24-річний півзахисник "Ворскли" Сергій Мякушко, який точно пробив з гострого кута.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 34 очки – команда зберігає перше місце у другій "шістці" чемпіонату України. У "Волині" залишилося 13 очок і останнє місце в таблиці.

Таблиця другого етапу чемпіонату України.

"Волинь" – "Ворскла" – 0:1 (0:1)

Гол: Мякушко (24)

Жовті картки: Никитюк (45), Герасим'юк (58) – Чижов (40), Даллку (78), Хлєбас (87), Саков (90)