26 Липня 2014, 19:01  Версія для друку  Відправити другу
×
"Волинь" здобула вольову перемогу над "Іллічівцем" https://www.segodnya.ua/img/article/5399/3_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5399/3_tn.jpg Новини Програючи до 86-ї хвилини, футболісти луцького клубу змогли в кінцівці зустрічі забити два м'ячі

"Волинь" здобула вольову перемогу над "Іллічівцем"

Програючи до 86-ї хвилини, футболісти луцького клубу змогли в кінцівці зустрічі забити два м'ячі

У матчі першого туру чемпіонату України маріупольський "Іллічівець" програв у номінально домашньому поєдинку в Луцьку проти місцевої "Волині" з рахунком 1:2.

Гол у дебюті зустрічі (6 хв) з пенальті, призначений за гру Сімініна рукою в своїй штрафній, забив нападник "Іллічівця" Владислав Кулач.

Матч вже наближався до фінального свистка, коли на 86 хвилині румунський півзахисник "Волині" Ерік Бікфалві красивим прямим ударом зі стандарту зрівняв рахунок.

А на другій доданій хвилині ще один стандарт приніс "Волині" перемогу: Руслан Бабенко навісив у штрафну, де активну боротьбу із захисниками вів Кобахідзе, але в підсумку м'яч нікого не торкаючись залетів у сітку воріт.

"Іллічівець" – "Волинь" 1:2 (1:0)
Гол: Кулач (6, з пен) - Бікфалві (86), Бабенко (90 +2)
Жовті картки: Сімінін (5), Мемешев (45)