4 Березня 2018, 16:18  Версія для друку  Відправити другу
×
"Верес" обіграв в гостях гіршу команду Прем'єр-ліги https://www.segodnya.ua/img/article/11195/49_main.1520173121.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/11195/49_tn.1520173121.jpg Новини Рівненський клуб продовжить боротьбу за потрапляння в єврокубки
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Перемога</span> <span>за</span> <span>рівнянами</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>НК</
Перемога за рівнянами. Фото НК</

"Верес" обіграв в гостях гіршу команду Прем'єр-ліги

Рівненський клуб продовжить боротьбу за потрапляння в єврокубки

В заключному турі першого етапу чемпіонату України з футболу зустрічалися команди з протилежних шісток. Найгірша команда Прем'єр-ліги "Сталь" приймала "Верес" із зони Ліги Європи.

Рівненський клуб здобув мінімальну перемогу - 1: 0. На 30 хвилині зустрічі в результаті швидкої контратаки гол забив Куліш.

"Сталь" – "Верес" – 0: 1
Гол: Куліш (30)

"Сталь": Пеньков, Джонатан, Грачов, 22. Данієлян (Якимів, 59), Ощипко, Мисик, Климчук (Хоцяновський, 81), Копитов (Нурієв, 46), Месхі, Задерака, Кузик.

"Верес": Сарнавський, Адамюк, Лук'янчук, Борзенко, Каменюка, Каленчук, Куліш, Кожанов, Западня (Пепі, 75), Карасюк, Степанюк (Морейра, 90).

Сьогодні в матчі за шосте місце в турнірній таблиці, що дає право боротися за медалі і потрапляння в єврокубки
"Маріуполь"  на своєму полі мінімально обіграв "Олімпік"- 1:0. Переможний гол за господарів у першому таймі забив Болбат.

Нагадаємо, що через сильний снігопад поєдинок "Зірка" – "Олександрія" перенесли на вівторок, 6 березня.
Додамо, що на другому етапі чемпіонату всі зароблені раніше очки зберігаються.