• Сталь Д
26 Листопада 2017, 15:53  Версія для друку  Відправити другу
×
"Верес" обіграв "Чорноморець" і закріпився у верхній частині таблиці ЧУ https://www.segodnya.ua/img/article/10934/39_main.1511704433.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10934/39_tn.1511704433.jpg Новини Матч у Львові завершився з рахунком 3: 1 на користь номінальних господарів
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Матч</span> <span>пройшов</span> <span>на</span> <span>"</span><span>Арені</span> <span>Львів</span><span>"</span><span
Матч пройшов на "Арені Львів"

"Верес" обіграв "Чорноморець" і закріпився у верхній частині таблиці ЧУ

Матч у Львові завершився з рахунком 3: 1 на користь номінальних господарів

В матчі 17 туру української Прем'єр-ліги "Верес" здобув упевнену перемогу над "Чорноморцем". Поєдинок в неділю пройшов у Львові і завершився перемогою команди Юрія Вірта з рахунком 3: 1.

"Верес" зробив результат до початку другого тайму, повівши з рахунком 3: 0. Голи за номінальних господарів забивали Роман Карасюк (25-а хвилина), Ростислав Волошинович (45) і Михайло Сергійчук (54). Гол престижу на 68 хвилині забив Олексій Хобленко.

"Верес" перервав неймовірну серію з семи поспіль матчейт в чемпіонаті України, зіграних внічию.

Після цього матчу в активі "Вереса" стало 25 очок – команда посідає третє місце в таблиці чемпіонату України після "Шахтаря" (39 очок) і "Динамо" (32 очки).

"Верес" – "Чорноморець" – 3: 1 (2: 0)
Голи: Карасюк (25), Волошинович (45), Сергійчук (54) – Хобленко (68)
Жовті картки: Мамаду Ваг (19), Оріховський (29), Татарков (35)

Раніше в 17 турі відбулося донецьке дербі "Олімпік" – "Шахтар". Матч пройшов у Києві на стадіоні "Динамо" ім.В.Лобановського і завершився перемогою "гірників" з рахунком 4: 2. У "гірників" дубль оформив Факундо Феррейра, а у "Олімпіка" два голи забив Володимир Прийомов.
 Відео голів матчу "Олімпік" – "Шахтар" – 2:4.