• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
9 лютого 2015, 11:36
Суркіс: "У Європі не багато клубів, які можуть запропонувати футболістам умови кращі, ніж у нас" //smm.ollcdn.net/img/article/5909/31_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5909/31_tn.jpg Новини Президент "Динамо" радий, що вдалося зберегти всіх ключових гравців
Ігор Суркіс. Фото ФК "Динамо"
Ігор Суркіс. Фото ФК "Динамо"

Суркіс: "У Європі не багато клубів, які можуть запропонувати футболістам умови кращі, ніж у нас"

Президент "Динамо" радий, що вдалося зберегти всіх ключових гравців

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс в інтерв'ю газеті "Команда" розповів про роботу клубу в зимове трансферне вікно.

Про збереження гравців: "Дійсно, через умови, в яких знаходиться наша країна, в першу чергу стояло завдання залишити в команді наших лідерів. Тим більше в першій частині сезону колектив діяв успішно, нерідко хлопці демонстрували хороший, змістовний футбол. Це, втім, не дивно, адже до травми Макаренка можна було говорити про те, що команда укомплектована в усіх лініях. Але після травми Євгенія першорядним завданням, яку озвучив Сергій Ребров, стало придбання футболіста на лівий фланг оборони. У підсумку ця задача, поставлена головним тренером, була успішно виконана. Вдалося в результаті нам посилитися чи ні – це покажуть тільки офіційні ігри. Але те, що стосовно Віторіну Антунеша співпали думки головного тренера і селекційної служби, дає підстави вважати, що ми не помилилися у своєму виборі і, підкреслюю, до одужання Макаренко закрили проблемну позицію".

Про Ярмоленка, Ленса, Хачеріді, Велозу і Драговича: "Всі перераховані вами футболісти на слуху в Європі, і до них дійсно є інтерес. Мені, втім, як і будь-якому футбольному фахівцеві, вболівальнику, зрозуміле бажання хлопців пограти в сильнішому, ніж чемпіонат Україна, змаганні. Якому спортсмену не хочеться випробувати себе на більш високому якісному рівні? Але при цьому всі гравці чудово розуміють, що по-справжньому серйозна пропозиція їм може надійти тільки після того, як вони проявлять себе в своїй нинішній команді – київському "Динамо". Також треба розуміти, що не так багато в Європі клубів, які можуть запропонувати футболістам умови (не тільки фінансові) краще, ніж у нас. А що стосується можливих варіантів, то ми розглянемо будь-яку офіційну пропозицію. Можу лише вкотре повторити: щоб перехід відбувся, пропозиція повинна влаштувати три сторони – два клуби і самого гравця. Але якщо таких запитів по нашим провідним виконавцям не буде, то, зізнаюся, ми в "Динамо" не сильно засмутило. Скажу відверто – я задоволений, що в Європі трансферне вікно закрилося, і всі провідні гравці залишилися в розташуванні нашої команди".

Про Антунеша: "Ситуація в країні не дає підстав до того, щоб іноземні футболісти їхали до нас за першим покликом. Багато зусиль доводиться докладати навіть для того, щоб переконати людину, що в Києві, наприклад, все спокійно. У футбольному світі чудово обізнані, що матчі чемпіонату України не проводяться на сході країни – це викликає додаткові побоювання. За Антунеша ми вели предметні переговори більше трьох тижнів. І складності були не тільки в спілкуванні з гравцем. Колишній клуб Віторіну дуже не хотів розлучатися з ним. І поразка "Малаги" в Прімері від "Леванте" (1:4) підтверджує, що ці побоювання були марними. Але для нас найголовніше, що цей виконавець у результаті опинився в "Динамо". Те, що він пропустив частину підготовки, – не проблема, адже чемпіонат Іспанії в самому розпалі. За першим враженням Сергія Реброва від безпосередньої роботи з Антунеш португалець дуже гідно виглядає на своїй позиції. Я дуже сподіваюся, що так воно буде і надалі. Передбачаючи ваше запитання про трансферну вартість, скажу, що це конфіденційна інформація. Можу лише признатися, що цей гравець дістався нам недешево".

Про Бетао: "Цей футболіст красиво пішов з нашої команди, виконавши всі свої зобов'язання. І коли він виявив бажання повернутися, довівши тренерському штабу свою фізичну готовність, ми із задоволенням підписали з ним нову угоду. Бетао не з чуток знає наші вимоги, знайомий з тим, як грають у чемпіонаті України, йому не потрібен час на адаптацію. на жаль, не всі бразильці безболісно вписуються до складу "Динамо", але от як раз Бетао і Данило Сілва – прекрасні винятки з цього правила, за їх клубний патріотизм я готовий їм аплодувати".


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: MatchDay