28 Жовтня 2015, 15:56  Версія для друку  Відправити другу
×
"Сталь" дотиснула першоліговий "Гірник" в 1/8 фіналу Кубка України https://www.segodnya.ua/img/article/6623/16_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6623/16_tn.jpg Новини Дніпродзержинці здобули перемогу завдяки голу з пенальті в кінцівці зустрічі

"Сталь" дотиснула першоліговий "Гірник" в 1/8 фіналу Кубка України

Дніпродзержинці здобули перемогу завдяки голу з пенальті в кінцівці зустрічі

Представник Прем'єр-ліги "Сталь" з Дніпродзержинська за сумою двох зустрічей зуміла зломити опір першолігового "Гірника" з Кривого Рогу. Перший матч у Кривому Розі завершився нічиєю 1:1.

Повторна зустріч в Дніпропетровську йшла за тим же сценарієм – спочатку господарі поля зусиллями Володимира Адамюк відкрили рахунок у матчі, а в другому таймі В'ячеслав Рябов відновив паритет.

Однак за 10 хвилин до фінального свистка Антон Котляр реалізував пенальті і вивів свою команду до чвертьфіналу турніру.

"Сталь" – "Гірник" – 2:1
Голи: Адамюк (25), Котляр (80, пен) – Рябов (64)

"Зоря" у повторному матчі Кубка України обіграла першоліговий "Геліос"