29 Липня 2017, 21:23  Версія для друку  Відправити другу
×
Знову гол п'ятою: "Динамо" громить "Карпати" і виходить в лідери Прем'єр-ліги https://www.segodnya.ua/img/article/10429/22_main.1501352650.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10429/22_tn.1501352650.jpg Новини Кияни на своєму полі обіграли "Карпати" з рахунком 5: 0
<p style="text-align: justify;">"Динамо" - "Карпати" - 5:0. Фото fcdynamo.kiev.ua</p>
"Динамо" - "Карпати" - 5:0. Фото fcdynamo.kiev.ua

Знову гол п'ятою: "Динамо" громить "Карпати" і виходить в лідери Прем'єр-ліги

Кияни на своєму полі обіграли "Карпати" з рахунком 5: 0

У матчі третього туру чемпіонату України "Динамо" обіграло "Карпати". Поєдинок пройшов у суботу в Києві на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 5: 0.

На дев'ятій хвилині Андрій Ярмоленко увійшов в штрафну суперника з правого флангу і прострілив - Віталій Буяльський переправив м'яч в сітку п'ятою. Прямо як кількома днями раніше з передачі Ярмоленка
п'яткою забив Дьємерсі Мбокані.

У другому таймі хет-три оформив Віктор Циганков (забивав на 55, 62 і 83-й хвилинах), ще один гол забив Дьємерсі Мбокані.

На 67 хвилині замість Андрія Ярмоленка на поле вийшов Олег Гусєв, який повернувся в команду в міжсезоння.

Після цього матчу "Динамо" вийшло в одноосібні лідери чемпіонату України з дев'ятьма очками. У "Карпат" залишилося одне очко.

Таблиця чемпіонату України.

"Динамо" – "Карпати" – 5:0 (1:0)
Голи: Буяльський (9), Циганков (55), Мбокані (59), Циганков (62), Циганков (83)
Жовті картки: Хачеріді (71), Кадар (75) – Лебеденко (77)

Всі матчі чемпіонату України 2017/18.

Раніше в матчі третього туру чемпіонату України "Шахтар" на виїзді з рахунком 2:1 обіграв "Сталь", вирвавши перемогу на п'ятій доданій хвилині.

"Шахтар" на п'ятій доданій хвилині вирвав перемогу у "Сталі"