• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
6 жовтня 2014, 10:10
Шевчук: "Я підвів "Шахтар", а суддя убив гру" //cdn.segodnya.ua/img/article/5580/77_main.jpg //cdn.segodnya.ua/img/article/5580/77_tn.jpg Новини На думку захисника "Шахтаря", арбітр зустрічі проявив неповагу до нього і його команди
В'ячеслав Шевчук. Фото ФК "Шахтар"
В'ячеслав Шевчук. Фото ФК "Шахтар"

Шевчук: "Я підвів "Шахтар", а суддя убив гру"

На думку захисника "Шахтаря", арбітр зустрічі проявив неповагу до нього і його команди

Захисник "Шахтаря" В'ячеслав Шевчук поділився думкою про поєдинок проти "Динамо" (0:1) у Києві.

– Що думаєш з приводу жовтої картки?

– Гаразд, нехай суддя не поважає мене особисто. Але він не поважає нашу команду! Виходить, я підвів "Шахтар", а він убив цю гру.

– Що Містер сказав в роздягальні?

– Це залишиться між нами.

– Після "Порту" не було втоми?

– Ми звикли проводити два матчі на тиждень. Тому ми готові, та й усі команди теж добре підготовлені.

– Яке психологічно бути постійно в роз'їздах: Львів, Київ, міжнародний виїзд, знову Львів?

– Звичайно, складно проводити кожен поєдинок на виїзді. Але ми професіонали і повинні виконувати свою справу. "Шахтар" – найкраща команда за останні п'ять років, і ми зобов'язані доводити свою спроможність.

– Ти кажеш, що суддя зіпсував гру. Але багато хто відзначає, що і "Динамо" виросло. Сьогодні це відчувалося?

– Так, "Динамо" показує нормальний футбол, є організація. Я повторюся, сьогодні була рівна гра. Але при цьому у нас було більше моментів. У "Динамо", якщо не помиляюся, за весь матч був тільки момент з голом. І то ми самі допустили помилку – могли і вибити м'яч. Але суддя не повинен був мене видаляти! Тому що не було грубої гри, там був спірний момент. Виходить, цією другою жовтою карткою він зіпсував поєдинок.

– Але з першої все було відносно нормально?

– Ну, як було... Я просто на швидкості йшов на м'яч, а суперник прокидаємо. І м'яч знайшов руку. Я не шукав його вгорі, щоб зіграти в волейбол. М'яч знайшов руку, а не рука – м'яч! Розумієте, є два трактування. І найкращий суддя в Україні повинен розуміти це. Причому було декілька і таких моментів: фол з боку "Динамо", ми перехоплюємо м'яч – контратака, і він тут же зупиняє – фол. Дві-три ситуації таких. А коли Алекса жорстко збивають ззаду, і арбітр дає йому жовту картку за симуляцію? Ні щоб дати другого "гірчичника"... Значить, він кращий арбітр України.

– Ще до твого видалення було багато емоційних моментів. Позначався дух дербі або ви відчували якусь несправедливість?

– С "Динамо" у нас завжди дербі. Просто суддя повинен був бути підготовлений до цієї гри. А якщо при кожному зіткненні давати жовту, то гратимуть п'ять на п'ять. Арбітр повинен контролювати матч. А він просто втратив нитку гри. Суддя упустив той факт, що у мене вже була жовта картка! Я йому це сказав, а він розгубився і не знав, що тепер робити: і "задню" не хотів включати, і вже дав червону. У мене за кар'єру було всього 5-6 жовтих карток. Я не йду ніколи спеціально на фол, не б'ю нишком – нічого такого не роблю, щоб порушити. А тут раз – у судді таку неповагу. Гаразд якщо до мене. Але до команди! Це велика неповага.

– Цей же арбітр обслуговував і матч за Суперкубок, в якому "Шахтар" виграв. Після гри багато позитивно відгукувалися про суддівство...

– Розумієте, я забуваю, хто яку нашу гру судив. Я навіть не знаю багатьох прізвищ арбітрів. Бачу їхні обличчя, завжди вітаюся з усіма шанобливо. Не пам'ятаю, хто обслуговував наші попередні поєдинки, тому говорю тільки про цю гру.

– А у Рибки до Адріано якась особиста неприязнь?

– Чому? Нападник йде до кінця, бореться за останній м'яч.

– У першому таймі був момент, коли Рибка, скажімо так, м'ячем в груди вдарив...

– Адріано йде, він агресивний нападник, такий його стиль гри. Ну, що поробиш? Це футбол, це і є боротьба. А з приводу симуляції – нехай подивиться, скільки її було. Це ж смішно! Навіть коли Ярмоленко впав, дві хвилини! Так само не можна робити!


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter