29 Листопада 2015, 16:14  Версія для друку  Відправити другу
×
"Шахтар" на виїзді розгромив "Говерлу" 6: 1 https://www.segodnya.ua/img/article/6713/59_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6713/59_tn.jpg Новини Кращий бомбардир сезону Алекс Тейшейра записав на своїй рахунок чергові два м'ячі

"Шахтар" на виїзді розгромив "Говерлу" 6: 1

Кращий бомбардир сезону Алекс Тейшейра записав на своїй рахунок чергові два м'ячі

У матчі 16 туру чемпіонату України "Шахтар" на виїзді розгромив "Говерлу". Поєдинок у суботу пройшов на стадіоні "Авангард" в Ужгороді і завершився з рахунком 6: 1 на користь команди Мірчі Луческу.

Вже після першого тайму питання переможця було знято - 4: 1. По голу в складі переможців забили Ракицький, Тайсон, Марлос і Феррейра, господарі відповіли м'ячем Хльобаса, який зробив рахунок 1: 1 на 16-й хвилині. У другому таймі кращий бомбардир чемпіонату України в нинішньому сезоні Алекс Тейшейра оформив дубль і довів рахунок голам до 21-го.

Після цього матчу в активі "Шахтаря" стало 40 очок (перше місце), у "Говерли" залишилося 10 очок (12-е місце).

У паралельному матчі "Волинь" з рахунком 9: 1 обіграла "Металург".

Таблиця чемпіонату України.

"Говерла" - "Шахтар" - 1: 6 (1: 4)
Голи: Хльобас (16) - Ракицький (9), Тайсон (28), Марлос (30), Феррейра (35), Тейшейра (67), Тейшейра (73)
Жовті картки: Цуріков (85) - Едуардо (84)