30 Травня 2015, 21:23  Версія для друку  Відправити другу
×
"Шахтар" завоював путівку в Лігу чемпіонів https://www.segodnya.ua/img/article/6200/49_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/6200/49_tn.jpg Новини У драматичному матчі "гірники" зіграли внічию з "Карпатами"

"Шахтар" завоював путівку в Лігу чемпіонів

У драматичному матчі "гірники" зіграли внічию з "Карпатами"

Сьогодні в останньому турі чемпіонату України з футболу визначився другий учасник Ліги чемпіонів від нашої країни. Донецькому "Шахтарю" було достатньо зіграти внічию з "Карпатами", щоб гарантувати собі друге місце.

Спочатку здавалося, що "гірники" без праці доб'ються результату. Вже в першому таймі вони забили два голи львів'янам.

Спочатку другим темпом відзначився Кривцов, з першого разу потрапив у поперечину. А потім Тейшейру вивели на удар і бразилець пробив воротаря "Карпат".

Але як тільки почався другий тайм забили львів'яни - Карноза зі штрафного влучив у "дев'ятку". А незабаром "Карпати" і зовсім зрівняли рахунок. З-за штрафної влучив у кут Худоб'як.

Кінцівка зустрічі нагадувала битву - з купою фолів і жовтих карток. Але без голів. Нічия - 2: 2, яка влаштувала "Шахтар".

"Шахтар" - "Карпати" - 2: 2
Голи: Кривцов (33), Тейшейра (37) - Карноза (47), Худоб'як (59)
Попередження: Кривцов (72), Кучер (74), Марлос (81) - Голодюк (74), Костевич (75), Гуцуляк (85)