11 Серпня 2018, 21:22
×
"Шахтар" знищив "Ворсклу", пропустивши першим https://www.segodnya.ua/img/article/11622/18_main.1534011785.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/11622/18_tn.1534011785.jpg Новини "Гірники" за другий тайм забили супернику чотири м'ячі
<p style="text-align: justify;">Фото ФК "Шахтар"</p>
Фото ФК "Шахтар"

"Шахтар" знищив "Ворсклу", пропустивши першим

"Гірники" за другий тайм забили супернику чотири м'ячі

Донецький "Шахтар" з розгромним рахунком обіграв полтавську "Ворсклу" в матчі четвертого туру чемпіонату України. Поєдинок пройшов у Харкові на стадіоні "Металіст". Гості відкрили рахунок в середині першого тайму завдяки Шарпару, який виграв верхову боротьбу після подачі кутового.

Після забитого м'яча полтавчани повним складом відійшли до своїх воріт, віддавши ініціативу "Шахтарю", правда, до перерви "гірники" ніяк не могли намацати слабкі сторони у захисті "Ворскли". Запам'ятався лише удар в штангу у виконанні Мораеса.

А ось після перерви на поле вийшов зовсім інший "Шахтар". Отримавши вказівки тренера в роздягальні, вже через п'ять хвилин Марлос рахунок зрівняв, а потім по черзі Степаненко, Хочолава і Мораес довели рахунок до розгромного.

Тільки після цього "гірники" трохи зменшили оберти, дозволивши трохи поатакувати "Ворсклі", але більше забити полтавчанам не вдалося.

"Шахтар" – "Ворскла" – 4: 1
Голи: Марлос (50), Степаненко (59), Хочолава (62), Мораес (74) – Шарпар (25)

"Шахтар": Пятов, Ракицький, Хочолава, Ісмаїлі, Данченко, Тайсон, Степаненко, Марлос, Алан Патрік (Майкон, 75), Веллінгтон Нем (Фернандо Педро, 69), Мораес (Тотовицький, 82).

"Ворскла": Шуст, Даллку (Мисик, 75), Мартиненко, Пердута, Чеснаков, Шарпар (Скляр, 67), Ребенок, Кравченко, Габелок, Кобахідзе, Ніколас Карека (Гіоргадзе, 79).

Попередження: Степаненко (10), Ніколас Карека (30), Габелок (53).

Четвертий тур чемпіонату України почався в п'ятницю
поєдинком "Олімпік" – "Львів" (1:1). Додамо, що київське "Динамо" свій матч звітного туру проти "Маріуполя" проведе у вересні, так як обидві команди грають в єврокубках.

Футболіст Бернард, який покинув "Шахтар", перейшов в англійський "Евертон"