23 вересня 2017, 16:00
"Шахтар" під проливним дощем обіграв "Зірку" в чемпіонаті України //smm.ollcdn.net/img/article/10582/43_main_new.1506171655.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/10582/43_tn.1506171655.jpg Новини Інтрига в матчі померла тільки в додатковий час
Фото ФК "Шахтар"

"Шахтар" під проливним дощем обіграв "Зірку" в чемпіонаті України

Інтрига в матчі померла тільки в додатковий час

Донецький "Шахтар" в 10-му турі чемпіонату України на виїзді здобув перемогу над кропивницькою "Зіркою".

Поєдинок для гірників вийшов важким, незважаючи на рахунок 3: 1 на користь підопічних Паулу Фонсеки після першого тайму.

Друга половина матчу пройшла під акомпанемент сильного дощу. Арбітру навіть довелося зупинити гру через велику кількість опадів на газоні, а також димову завісу, влаштовану фанатами, але, порадившись, все-таки вирішив дозволити командам дограти.

В середині другого тайму "Зірка" скоротила відставання до мінімуму і кинула всі сили на порятунок результату. Однак останнє слово матчі залишилося за чемпіоном України – Віктор Коваленко, який вийшов на заміну вже в компенсований час матчу, зняв всі питання про переможця.

Нагадаємо, "гірники" провели матч без свого капітана Даріо Срни, який
призупинив виступи через позитивну допінг пробу.

Вженаступного вівторка"Шахтар"навиїздіпроведематчдругоготуругруповогоетапуЛігичемпіонівпроти"МанчестерСіті".

"Зврка" – "Шахтар" – 2:4
Голи: Ель-Хамдауї (38), Рассадкін (76) – Феррейра (13, 45), Марлос (44), Коваленко (90+4)

"Зірка":Паст,Пепе,Маткобожик,Полегенько,Цюпа,гедже(Дрішлюк,64),Загальский,Ель-Хамдауї(Kondrakov,80),Чичиков,Рассадкін,Прядун(БруноВієйра,90).

"Шахтар":Пятов,Ракицький,Ордець,Бутко,Ісмаїлі,Дентіньо,Степаненко,Марлос(Петряк,79),АланПатрік(Пихаленок,90),Тайсон(Коваленко,59),Феррейра.

Попередження:Загальский(22),Ракицький(47),Степаненко(56),Ель-Хамдауї(56),Прядун(61),Ордець(66),Петряк(85),Полегенько(86),Рассадкін(87).