• Зирка
  • Сталь Д
23 Вересня 2017, 16:00  Версія для друку  Відправити другу
×
"Шахтар" під проливним дощем обіграв "Зірку" в чемпіонаті України https://www.segodnya.ua/img/article/10582/43_main.1506171655.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10582/43_tn.1506171655.jpg Новини Інтрига в матчі померла тільки в додатковий час
<p style="text-align: justify;">Фото ФК "Шахтар"</p>
Фото ФК "Шахтар"

"Шахтар" під проливним дощем обіграв "Зірку" в чемпіонаті України

Інтрига в матчі померла тільки в додатковий час

Донецький "Шахтар" в 10-му турі чемпіонату України на виїзді здобув перемогу над кропивницькою "Зіркою".

Поєдинок для гірників вийшов важким, незважаючи на рахунок 3: 1 на користь підопічних Паулу Фонсеки після першого тайму.

Друга половина матчу пройшла під акомпанемент сильного дощу. Арбітру навіть довелося зупинити гру через велику кількість опадів на газоні, а також димову завісу, влаштовану фанатами, але, порадившись, все-таки вирішив дозволити командам дограти.

В середині другого тайму "Зірка" скоротила відставання до мінімуму і кинула всі сили на порятунок результату. Однак останнє слово матчі залишилося за чемпіоном України – Віктор Коваленко, який вийшов на заміну вже в компенсований час матчу, зняв всі питання про переможця.

Нагадаємо, "гірники" провели матч без свого капітана Даріо Срни, який
призупинив виступи через позитивну допінг пробу.

Вже наступного вівторка "Шахтар" на виїзді проведе матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті".

"Зврка" – "Шахтар" – 2:4
Голи: Ель-Хамдауї (38), Рассадкін (76) – Феррейра (13, 45), Марлос (44), Коваленко (90+4)

"Зірка": Паст, Пепе, Маткобожик, Полегенько, Цюпа, гедже (Дрішлюк, 64), Загальский, Ель-Хамдауї (Kondrakov, 80), Чичиков, Рассадкін, Прядун (Бруно Вієйра, 90).

"Шахтар": Пятов, Ракицький, Ордець, Бутко, Ісмаїлі, Дентіньо, Степаненко, Марлос (Петряк, 79), Алан Патрік (Пихаленок, 90), Тайсон (Коваленко, 59), Феррейра.

Попередження: Загальский (22), Ракицький (47), Степаненко (56), Ель-Хамдауї (56), Прядун (61), Ордець (66), Петряк (85), Полегенько (86), Рассадкін (87).

Циганик: "Хочу висловити підтримку Даріо в тій складній ситуації, в якій він опинився"
Вацко - про допінг: "Гвардіола 8 років боровся за правду. Даріо, виграй цю боротьбу!"
Малишев - Срні: "Ми з тобою, капітане, тримайся"
Гендиректор "Шахтаря": "У даній ситуації Срна вчинив як справжній капітан і порядна людина"
Півзахисник "Динамо" продовжить кар'єру в "Чорноморці"
Чемпіонат України: розклад і результати 10 туру, таблиця Прем'єр-ліги
Срна: "Ніколи не приймав ніяких заборонених препаратів. І доведу це"