• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
4 червня 2015, 18:48
Севідов: "Завдання в "Металісті" – добитися стабільності" //smm.ollcdn.net/img/article/6212/61_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/6212/61_tn.jpg Новини Харків'яни в новому коучі бачать кризового менеджера
Олександр Севідов недовго думав над пропозицією. Фото ФК "Металіст"
Олександр Севідов недовго думав над пропозицією. Фото ФК "Металіст"

Севідов: "Завдання в "Металісті" – добитися стабільності"

Харків'яни в новому коучі бачать кризового менеджера

Сьогодні з футбольного клубу "Металіст" прийшли відразу дві новини. Вранці на офіційному сайті з'явилося повідомлення про відставку головного тренера Ігоря Рахаева, який пропрацював з командою півтора сезони (3-тє і 6-те місця в чемпіонаті). А пару годин потому було оголошено про призначення нового коуча "жовто-синіх" – 45-річного Олександра Севідова.

Умови своєї нової роботи Севідов оцінює реалістично: мовляв, великих грошей у клубі немає, тому тренерський штаб зверне особливу увагу на талановиту молодь. За словами тренера, незважаючи на всі складнощі в "Металісті", над пропозицією президента клубу Сергія Курченко довго не роздумував. "Чіткого завдання перед нами поки не поставили, але стратегічно ми повинні домогтися стабільності в команді і постаратися повернути той "Металіст", який всі знали протягом останніх років десяти. Ми розуміємо, що зробити це буде непросто, адже економічна ситуація важка", – розповів "Сегодня" Олександр Севідов.

Тим часом уже екс-тренер "Металіста" Ігор Рахаєв розповів нам, що звільнення відбулося з ініціативи клубу, хоча в офіційному повідомленні йдеться про обопільній згоді сторін. "Ми особисто зустрілися з президентом Сергієм Курченко, і він оголосив, що в моїх послугах клуб більше не потребує", – говорить Рахаев, який відкритий для пропозицій по роботі від інших клубів.

Інтернет-користувачі відразу ж заговорили про можливе возз'єднання колишнього тренерського тандему "Металіста" – Мирона Маркевича та Ігоря Рахаева – вже в "Дніпрі". Але сам головний тренер фіналіста Ліги Європи випередив усі можливі чутки. "Рахаеву потрібно працювати головним тренером, адже він непогано себе проявив у Харкові. При тому бардаку, який там творився, він зміг вивести команду на третє місце в минулому сезоні, та й після цього утримував її на плаву", – поділився з нами екс- тренер "Металіста". У роботі ж нового тренера "жовто-синіх", на думку Маркевича, багато чого буде залежати від бажання клубу допомагати йому.

Футбольні експерти вважають прихід Севідова в "Металіст" показником того, що в клубі тривають смутні часи. На думку тренера і колеги Севідова по роботі на каналах "Футбол" Сергія Морозова, новий тренер "жовто-синіх" – з тих фахівців, які здатні приносити користь, коли в цілому у клубу справи складаються погано. "Я б його назвав кризовим менеджером, який не боїться брати на себе великий обсяг фізичного та емоційного навантаження, – говорить Морозов. – Я добре знаю цю людину і можу сказати, що стресостійкості йому не позичати". Однак експерт переконаний: якщо через деякий час мікроклімат в клубі і фінансова підтримка команди не покращаться, очікувати серйозного результату від роботи Севідова не слід.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
АВТОР: Максим Іванов