• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
2 серпня 2014, 20:08
Сергій Ребров: "У Харків вся команда летіла на літаку" //smm.ollcdn.net/img/article/5414/61_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5414/61_tn.jpg Новини Прес-конференція наставника "Динамо" після виїзної перемоги над "Металістом" (2:1) в чемпіонаті України

Тренер "Динамо" Сергій Ребров.
Тренер "Динамо" Сергій Ребров.

Сергій Ребров: "У Харків вся команда летіла на літаку"

Прес-конференція наставника "Динамо" після виїзної перемоги над "Металістом" (2:1) в чемпіонаті України

"Динамо" на виїзді обіграло "Металіст"

-Важкагра, як і з "Ворсклою", і з "Шахтарем". Нампротистоявдуже серйозний суперник, якийпроводивперший домашнійматчвчемпіонаті.Зрозуміло, щоважко гратипроти такоїкоманди.Наприкінці, звісно, зустрічперетворилася нанервову, але головне, що мивиграли.

- Оцінітьсьогоднішню груЯрмоленка.
-Якоцінювати?Андрій-лідеркоманди.На жаль, не забивсьогоднікількам'ячів.Його роботана полі невикликаєсумнівів.Наприкінцівін отримавтравму, аледогравматч.Длянашої командипочесно, що люди хочутьстояти до кінця, терпіти біль іграти "наодній нозі".

- Це правда, щополовинавашої командидобиралася доХаркова наавтобусі?
- Ні, ми всілетілиналітаку.

- Що висказалифутболістампісля першоготайму? У другійполовині зустрічіви гралипо-іншому.
-Думаю, що і "Металіст" у другому тайміграв по-іншому. На жаль, після травмивибувДрагович, основний центральнийзахисник.Це бдлябудь-якої командисталовтратою. Думаю, "Металіст", що втративранішеосновногоцентральногозахисника, розуміє, що це таке.Напевно, у насзагубиласявпевненістьв обороні.Думаю, ватаці миграли так само, просто незавершувалиїх.

- Як ви оцінитеепізодз пенальті уворота "Металіста"?
- Як яйогоможу оцінити, якщоя небачив?З моєїлавочкиздавалося, що, можливо, воротарперейшовдорогунападаючому, який був зм'ячем.Думаю, якщофорвардпроштовхнувм'яч, товінбув у нього. Воротар недотягнувся до м'яча...

- Як вивважаєте, сьогодні "Динамо" було сильнішим? Тількиоб'єктивно...
- Звичайно, мипровелидварізних тайми. Ядумаю, цезаслуга"Металіста", який у другійполовинідодав ізмусивнассістиглибше.Першийтаймбув доситьхорошим длянас, в другомувпевнені діїхарків'янпризвели до того, щонамдовелося трохивідійти назад.

- Що висказалиГармашупісля гри?
-Денисдуже хочеграти, аленаполезабуваєбагато речей.На жаль, йогопереповнюютьемоції.Треба йомунагадуватипро це.Зараз він нев оптимальнійформі, але я впевнений, що він їїнабере.Денис- майбутнє "Динамо". Ясподіваюся, що з кожноїгрибудь-який нашфутболістбудеробитиякісь висновки.Не тількиГармаш, а йСергій Рибалка, який, якявважаю, провів хорошийматч, виконаввеличезний обсяг роботи, але не впоравсяз емоціями. Ми попереджалихлопців, що футболісти"Металіста"можутьпровокувати.Явважаю, щоце була повнапровокація з бокуВільягри, наяку, на жаль, відповівСергій.

-З чимпов'язана відсутністьВелозу іВукоєвича?
-Мігельще не готовий, отримавтравмупісля гри з"Ворсклою"і тижденьне тренувався. Огнензакінчиводнез тренуваньзмікропошкодженнями. Я небачусенсу в тому, щобнанайважливішийматчвезтилюдей, які не готовіна100%.

Всі голи матчу "Металіст" – "Динамо" 1:2 (відео)


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: Dynamo.kiev.ua