• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
1 червня 2017, 15:52
Паулу Фонсека: "Дуже круто, коли топові європейські клуби цікавляться тобою" //smm.ollcdn.net/img/article/10262/36_main_new.1496309288.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/10262/36_tn.1496309288.jpg Новини Наставник "гірників" - про зібрані валізи і бажання залишитися в "Шахтарі"
Паулу Фонсека. Фото ФК "Шахтар"
Паулу Фонсека. Фото ФК "Шахтар"

Паулу Фонсека: "Дуже круто, коли топові європейські клуби цікавляться тобою"

Наставник "гірників" – про зібрані валізи і бажання залишитися в "Шахтарі"

В інтерв'ю програмі "Великий футбол" тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека розповів про зібрані сумки і інтерес з боку провідних європейських команд.

- Цей рік був важким – постійні перельоти, життя поза домом. Чи дійсно ви відчували, що в цих реаліях ви мали все, що тільки можливо?

- Те, що я можу стверджувати – "Шахтар" створює найкращі умови для нас. Ми знаємо, що іноді це складно, коли йде зимова пауза, коли дуже складно грати на полях, які не готові. Але, тим не менше, я бачу, що люди працюють, віддаються своїй роботі. Я вже не раз говорив, що мене тут прийняли дуже добре і створюють найкращі умови, які можливі на даний момент. Зрозуміло, якби ми перебували зараз у Донецьку, де кращі умови, де є наш стадіон і наші тренувальні поля, все було б інакше... Але ми тут, і ми готові боротися з усіма цими складнощами.

- Ви говорите, що вас все влаштовує в "Шахтарі". Чи можна сказати, що ви хотіли б залишитися в "Шахтарі" довше, ніж на 2 роки?

- Як я говорив, ми ніколи не знаємо наперед. Ми живемо митями. Я думаю, що будь-який тренер повинен бути дуже спокійним емоційно, щоб розуміти, чого він хоче в житті. Розумію, що для будь-якого наставника важливий результат. Я розумію, що сьогодні я виграв, і на мене дивляться ось так, а якщо я завтра програю – на мене дивитимуться по-іншому. У Португалії був коуч, який сказав дуже смішну фразу: "Тренери завжди повинні бути з зібраними валізами". Я погоджуюся з ним. Можна дивитися на це позитивно або негативно. Коли ми перемагаємо всюди, у нас є можливість піти кудись в краще місце, коли програємо – нас можуть вигнати на вулицю і нам доведеться їхати додому. Тому і я завжди з зібраними сумками.

- У пресі пишуть про інтерес до вас з боку "ПСЖ", "Монако". Вам лестить інтерес таких клубів?

- Це завжди добре для нашого его. Але реальність зовсім інша. У мене ще принаймні рік контракту з "Шахтарем", і я вже не раз говорив, що відчуваю себе тут як вдома. А коли ми щасливі, навіщо щось міняти? У футболі ми ніколи не знаємо, яким буде завтрашній день. Я знаю, які у мене бажання. І моє бажання – залишитися в "Шахтарі". Без всяких сумнівів, дуже круто, коли топові європейські клуби цікавляться тобою як головним тренером. Думаю, що це оцінка нашої роботи. Як я говорив, я дуже щасливий в "Шахтарі".


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: Канал Футбол