• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
17 липня 2016, 10:02
Паулу Фонсека: "Виходячи з нашої гри, вважаю, в цьому сезоні" Шахтар "зможе проявити себе добре" //smm.ollcdn.net/img/article/7341/71_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/7341/71_tn.jpg Новини Наставник "Шахтаря" - про матч за Суперкубок України проти "Динамо"
Паулу Фонсека. Фото ФК "Шахтар"
Паулу Фонсека. Фото ФК "Шахтар"

Паулу Фонсека: "Виходячи з нашої гри, вважаю, в цьому сезоні" Шахтар "зможе проявити себе добре"

Наставник "Шахтаря" – про матч за Суперкубок України проти "Динамо"

Прес-конференціяголовноготренера"Шахтаря"ПаулуФонсекапісляпоєдинкузаСуперкубоквОдесі.

- Перш за все хочу привітати київське "Динамо". Вони сьогодні переможці. Вітаю бригаду арбітрів, яка відмінно відпрацювала, і організаторів матчу. Сьогодні був дуже красиве свято. Люди раділи. Хочу подякувати вболівальникам "Шахтаря" і "Динамо", які відмінно себе вели і прекрасно вбрлівали. І хочу привітати футболістів обох команд. Вони показали: правильний, гарний футбол, який радує людей і стає святом. Що стосується гри, вважаю, ми сьогодні створювали "Динамо" більше небезпеки, ніж вони нас. У нас було набагато більше моментів. Гра була відмінно побудована тактично. Після пропущеного гола "Динамо" зреагувало, але як і раніше не створювало небезпечних моментів біля наших воріт. Суперник забив тільки завдяки кутовому. Ми теж швидко відреагували і організували ще два-три моменти біля воріт "Динамо". Але результат гри визначався в серії пенальті: удача чи невдача. Виходячи з того, як ми сьогодні себе показали, вважаю, в цьому сезоні "Шахтар" зможе проявляти себе добре. Я повністю впевнений в хлопцях.

Складвашоїкомандиє остаточнимабовиплануєтепосилення?

Наданиймоментяповністюзгодензіспискомгравців,якіунасє.Покине збираємосянічогоміняти.Звичайно,можестатися,щохтось ізхлопцівпіде,-тодінам,можливо,доведетьсяйогозамінити.Алепокиценавіть нерозглядається.

Длявасцепершийофіційнийматч.Наскількиважливо булорозпочатизперемоги?

Впринципі,завждидобреперемагати.Алерезультатсьогоднішньоїгрибуввирішенийсамевсеріїпенальті.Насправді,звичайно,ядужехотівпіднятисьогоднінадголовоюСуперкубок.Алезалишаюсязадоволенимтим,щомипоказали,івірювмайбутнє.

Якусистемупоглядіввисповідуєтеяктренер:тактика,стратегія?

Думаю,вамвжевдалосятрохидізнатисяпро моє баченняфутболу.Михочемобутикомандою,яказавждидомінуєвгрі,як,впринципі,ібулосьогодні:більшу частинуматчумиконтролювали.Прагнемооборонятисяякомогадалівідсвоїхворітібутиякомогаближчедо ворітсуперника.Алезанадтобагатоявамсказатине можу.Вийде,щорозповімвсісекрети.Простодамодну пораду:з часомвивсепобачите,почекайтетрохи.

ПопередувасчекаютьсерйознівипробуваннявкваліфікаціїЛігичемпіонів,чемпіонатіУкраїни.Мивжебачимосерйознізміни,зокремавцентральнійзоніоборони.Цесистемнізміни?Чи станецяпаразахисниківголовною?

Мені нема чого приховувати від вас. Це був саме мій вибір. Ви повинні розуміти, що у нас відбулися зміни. Я не кажу, що вони зараз грають краще або гірше, ніж раніше, просто по-іншому, зовсім по-іншому. Сьогодні я поставив тих гравців, які краще відгукувалися на мої ідеї. Футболісти знають, що тут немає стартового складу, який не змінюватиметься. Мені без різниці, молодий гравець, постарше, бразилець він чи українець, одружений чи ні. Найголовніше, щоб вони добре відгукувалися на мої ідеї, робили те, що я вимагаю. Мені навіть не цікаво, як його звуть, нецікаво його минуле. У моїй команді є тільки одна зірка – це команда.

Гравціприбуваливкомандуврізний час.Чи зрозуміливонивжевашівимоги?

Зрозуміло,щофутболісти,якіпрацювализсамогопочатку,трохи ранішедодалиізрозумілимійстильгри.Алеєіті,щоприїхалинайостаннішими,алесьогоднівжевийшлинаполе.Вонивжезрозуміли,ввібраливсебете,щояхотів.Алеяпогоджуся,єіприбуліпізніше за іншихіще невсезрозуміли.Цеабсолютнонормально.

ВпершучергухочупривітатиПаулузперемогоюзбірноїПортугаліїнаЄвро-2016.

Щиро дякую!

Іпитання:яквиоцінитесьогоднігруФреда,якийвиглядавнаголовувище за інших?

Якщочесно,не люблюіндивідуальновиділятигравців.Алеможусказатибезвсякихсумнівів,щоФредможестатидужеважливимелементомвнашійкоманді.Вінрозуміємоївимогиіщедодасть.Не сумніваюся,щоякщоФредбудепродовжувативтомуждусі,товін опинитьсявзбірнійБразилії.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter