21 Жовтня 2017, 16:02  Версія для друку  Відправити другу
×
"Олімпік" вийшов на третє місце в чемпіонаті України https://www.segodnya.ua/img/article/10657/27_main.1508590923.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10657/27_tn.1508590923.jpg Новини Донецький клуб продовжив свою безпрограшну серію до трьох матчів
<p style="text-align: justify;">Фото ФК "Олімпік"</p>
Фото ФК "Олімпік"

"Олімпік" вийшов на третє місце в чемпіонаті України

Донецький клуб продовжив свою безпрограшну серію до трьох матчів

Донецький "Олімпік" в матчі 13-го туру чемпіонату України обіграв кропивницьку "Зірку". Як і тиждень тому, донеччани вирвали перемогу на останніх хвилинах.

Єдиний гол в матчі забив гравець "Зірки" Тарас Качараба, зрізавши м'яч у власні ворота.

Відзначимо, що гості більшу частину матчу грали в меншості – спочатку поле покинув Максим Ковальов, а після перерви свою команду підвів ще й Артем Фаворов.

Цей матч був першим в програмі 13 туру. Нагадаємо, в центральному матчі зустрінуться "Динамо" та "Шахтар". Матч відбудеться в неділю, 22 жовтня, на "Олімпійському". Початок матчу – о 19:30. Наш сайт проведе текстову онлайн трансляцію матчу.

Раніше стало відомо, що в матчі зможуть взяти участь Дентіньо і Євген Хачеріді, які пропустили кілька попередніх зустрічей через травми.

Також повинен повернутися Домагой Віда, який отримав шокуюче розсічення голови в матчі Ліги Європи проти "Янг Бойз". А ось на Сергія Сидорчука Олександр Хацкевич розраховувати не може українець вирушить на обстеження до Іспанії.

"Олімпік" – "Зірка" – 1:0
Гол: Качараба (89, аг)

"Олімпік": Махарадзе, Федорів, Шабанов, Кравченко, Сондей, Брикнер (Іллой-Айєт, 22), Моха, Богданов, Шестаков, Лук'янчук (Мигунов, 64), Бєлєнький (Прийомов, 46).

"Зірка": Паст, Ковальов, Маткобожик, Полегенько, Цюпа, Дрішлюк (Авер'янов, 77), Драченко, Фаворов, Качараба, Чичиков (Загальский, 86), Петров.

Попередження: Драченко (18), Качараба (29), Фаворов (37), Шабанов (61), Кравченко (65).

Видалення: Ковальов (38), Фаворов (59).

Маркевич заступився за Хацкевича: "Динамо" розпродала всіх футболістів і набрало лівих гравців"
"Верес" розірвав контракт з екс-гравцем "Динамо"
Ліга Європи-2017/18: розклад і результати всіх матчів