1 жовтня 2016, 21:34
"Олімпік" вирвав перемогу в матчі з "Ворсклою" //smm.ollcdn.net/img/article/7566/59_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/7566/59_tn.jpg Новини Переможний м'яч на 83-й хвилині забив півзахисник донеччан Сергій Шестаков
"Ворскла" - "Олімпік" - 1:2. Фото vorskla.com.ua

"Олімпік" вирвав перемогу в матчі з "Ворсклою"

Переможний м'яч на 83-й хвилині забив півзахисник донеччан Сергій Шестаков

УматчідесятоготуручемпіонатуУкраїни"Олімпік"обіграв"Ворсклу".МатчпройшовусуботувПолтавіізавершивсяз рахунком2:1на користькомандиРоманаСанжара.

Командиобмінялисяголамивкінцівціпершоготайму:півзахисник"Олімпіка"СергійГриньзабивна39хвилині,акапітан"Ворскли"ВолодимирЧеснаков-надоданій арбітромдо першого таймухвилині.

Переможнийм'ячна83-йхвилинізабивпівзахисникгостейСергійШестаков.

Післяцьогоматчувактиві"Олімпіка"стало16очок(шосте місце),ау"Ворскли"залишилося12очок(сьоме місце