7 Серпня 2016, 18:59  Версія для друку  Відправити другу
×
"Олімпік" і "Зірка" забили шість голів у другому таймі https://www.segodnya.ua/img/article/7405/53_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/7405/53_tn.jpg Новини Після 0: 0 в першому таймі команди зіграли 4: 2 у другому

"Олімпік" і "Зірка" забили шість голів у другому таймі

Після 0: 0 в першому таймі команди зіграли 4: 2 у другому

У матчі третього туру української Прем'єр-ліги "Олімпік" обіграв "Зірку". Поєдинок пройшов у неділю на стадіоні "Зірка" в Кропивницькому і завершився з рахунком 4: 2 на користь команди Романа Санжара.

У першому таймі команди голів не забили - 0: 0. А в другому розійшлися! Голи за "Олімпік" забивали Матяж (54-а хвилина), Шестаков (59), Поступаленко (73), Корнєв (87), а за "Зірку" - Лупашко (69) і Загальский (90 + 3)
.

Бомбардири чемпіонату України.

"Олімпік" - "Зірка" - 4:2 (0:0)
Голи: Матяж (54), Шестаков (59), Поступаленко (73), Корнієв (87) - Лупашко (69), Загальский (90 + 3)
Жовті картки: Олійник (11), Шестаков (45), Поступаленко (74) - Попов (28), Загальский