• Олександрія
  • Арсенал
  • Ворскла
  • Десна
  • Динамо
  • Зоря
  • Карпати
  • Львів
  • Маріуполь
  • Олімпік
  • Чорноморець
  • Шахтар
28 Вересня 2017, 22:37  Версія для друку  Відправити другу
×
Офіційно: "Сталь" очолив Микола Костов https://www.segodnya.ua/img/article/10597/25_main.1506623884.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10597/25_tn.1506623884.jpg Новини Болгарин змінив на цій посаді Єгіше Мелікяна
<p style="text-align: justify;">Ніколай Костов. Фото ФК "Сталь"</p>
Ніколай Костов. Фото ФК "Сталь"

Офіційно: "Сталь" очолив Микола Костов

Болгарин змінив на цій посаді Єгіше Мелікяна

Як повідомив президент ПФК "Сталь" Вардан Ісраєлян, новим наставником команди став 54-річний болгарський тренер Ніколай Костов.

У тренерський штаб Ніколая Костова увійдуть його співвітчизник – Неделчо Матушев (асистент головного тренера), а також – Кирило Нестеренко (тренер) і Ігор Білан (тренер воротарів), які працювали з командою раніше. ПФК "Сталь" інформує про те, що новий головний тренер вже прибув у розташування клубу.

До виконання своїх функціональних обов'язків Ніколай Костов і його тренерський штаб приступлять з 2 жовтня 2017 року.

Досьє

Микола Костов народився 2 липня 1963 року в місті Добруджа (Болгарія).

Кар'єра гравця:

1981-1988: "Левскі" (Софія, Болгарія)
1989: "Славія" (Софія, Болгарія)
1990-1993: "Анортосіс" (Нікосія, Кіпр)
1994: "Левскі" (Софія, Болгарія)

Кар'єра тренера:

1996-1999: "Добруджа" (Добруджа, Болгарія)
1999-2003: "Анортосіс" (Нікосія, Кіпр)
01.07.2004 – 01.12.2004: "Олімпіакос" (Нікосія, Кіпр)
20.12.2004 – 30.11.2005: АЕК (Ларнака, Кіпр)
01.07.2006 – 16.11.2006: "Олімпіакос" (Нікосія, Кіпр)
01.07.2007 – 08.04.2008: "Бананц" (Єреван, Вірменія)
03.04.2008 – 13.11.2010: "Металург" (Донецьк, Україна)
03.11.2011 – 27.03.2012: "Левскі" (Софія, Болгарія)
29.07.2012 – 10.05.2013: "Карпати" (Львів, Україна)
04.01.2014 – 15.06.2014: "Таврія" (Сімферополь, Україна)
16.06.2014 – 05.11.2014: "Тосно" (Тосно, Росія)
11.11.2015 – 25.08.2016: "Ботев" (Пловдив, Болгарія).

Нагадаємо, що Єгіше Мелікян покинув "Сталь" після нічиєї з "Олімпіком".


×
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter