• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
8 Жовтня 2014, 16:01  Версія для друку  Відправити другу
×
Микола Павлов: "Цей рік дуже важкий. Майкон загинув, тепер Закарлюка" https://www.segodnya.ua/img/article/5589/57_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5589/57_tn.jpg Новини Український тренер не один рік працював із Закарлюкою

Микола Павлов: "Цей рік дуже важкий. Майкон загинув, тепер Закарлюка"

Український тренер не один рік працював із Закарлюкою

Головний тренер "Іллічівця" Микола Павлов згадав моменти з життя трагічно погібшеего Сергія Закарлюки, з яким раніше тренер працював у "Дніпрі" і "Ворсклі".

– Яким ви запам'ятали Сергія?

– Сергійко починав ще в Дніпропетровську, коли на першості області грав за "Дніпро" – команду, яку ми створили. Він був лідером у всіх колективах, які я очолював. Зі мною Сергій був в "Іллічівці", "Ворсклі"...

Ось переглядав передачу "Один на один з Гамулою", гостем якої був Закарлюка, і згадав усе, що було... Він користувався великим авторитетом серед хлопців, сам розповідав про свої проблеми, які у нього виникали в житті, завжди реально оцінював все, що відбувалося. Сергій був справжнім чоловіком. Таким і залишився в моїй пам'яті.

– Що можете сказати про період роботи з Сергієм в "Дніпрі"? Чому йому не вдалося закріпитися в складі?

– Справа в тому, що в "Дніпрі" він ще зовсім малим був. Пам'ятаю, трапилася у нього травма, і Сергій поїхав до себе додому, в Нікополь. Просто поїхав, нікому нічого не сказавши. Пропав.

Я потім Ємцю Юрію Володимировичу, він же теж з Нікополя, говорю: "Коли будеш вдома, в Нікополі – знайди його. Нехай повертається, хлопець хороший". А Сергій ні в яку. "Не хочу в футбол грати", – каже. Потім ще одна травма. Сережа просто швидко виріс, і тому, мабуть, корсет м'язовий був у нього дуже слабкий, звідси і постійні ушкодження.

В "Іллічівець" він прийшов уже зрілим футболістом після виступів за "Шахтар", "Металург". Проблема була в тому, що гравці, які виступали раніше за донецькі команди, все приїжджали з Донецька в Маріуполь на тренування. Сережа жив у Донецьку, у нього було мало часу, з родиною рідко бачився. Але все одно до того часу у нас він був провідним гравцем, про нього залишилися найкращі спогади. Мені дуже важко говорити про це.

Цей рік дуже важкий. Цього року Майкон загинув, молодий хлопець, тепер Сергійко..., сказав Павлов.

Читайте також:
Сергія Закарлюку поховають на кладовищі "Берківці"
Смерть Закарлюки: чужий "мерс" і секретні справи
Євген Селезньов: "Закарлюка - один із тих, хто зробив з мене футболіста"
Винуватцеві загибелі Закарлюки загрожує до 8 років в'язниці
Сергій Закарлюка у програмі "Один на Один з Гамулою"
Калініченко: "У мене вже просто слів немає. Закарлюка... Куди ви всі йдете?"
Закарлюка загинув дорогою до Києва через зіткнення з вантажівкою
Трагічно загинув екс-гравець збірної України Сергій Закарлюка


×
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: MatchDay