• Зирка
  • Сталь Д
31 Березня 2018, 21:58  Версія для друку  Відправити другу
×
На матчі "Карпати" – "Чорноморець" помер вболівальник https://www.segodnya.ua/img/article/11270/32_main.1522522716.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/11270/32_tn.1522522716.jpg Новини Чоловікові стало зле під час перерви матчу, медикам не вдалося його врятувати
На матчі "Карпати" – "Чорноморець" помер вболівальник

Чоловікові стало зле під час перерви матчу, медикам не вдалося його врятувати

У суботу, 31 березня, під час матчу 25 туру чемпіонату України з футболу "Карпати" - "Чорноморець" помер уболівальник львівської команди.

У перерві одному з уболівальників Владиславу Мельнику, 1968 року народження, знадобилася термінова лікарська допомога, повідомляє офіційний сайт клубу. Практично протягом усього другого тайму шість медиків боролися за життя чоловіка, перенесли його з сектора до карети швидкої, яка під'їхала прямо до трибун. Однак, на жаль, врятувати чоловіка не вдалося.

"Відбулася страшна трагедія – помер наш уболівальник. Безперечно, "Карпати" присвячують цю перемогу Владиславу. Також клуб візьме на себе всі витрати пов'язані з похоронами", – запевнив віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук.

Нагадаємо, що
матч "Карпати" – "Чорноморець" завершився перемогою львівської команди з рахунком - 3: 1.
Завтра в чемпіонаті України будуть зіграні два суперпоєдинки в першій шістці: "Маріуполь" приймає київське "Динамо", а претендує на "бронзу" луганська "Зоря" зіграє з донецьким "Шахтарем".