2 серпня 2015, 10:16
Мірча Луческу: "Фенербахче" не грав так, як "Говерла" //smm.ollcdn.net/img/article/6370/90_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/6370/90_tn.jpg Новини Прес-конференція головного тренера "Шахтаря" після перемоги над "Говерлою" (2: 0) у третьому турі ЧУ
Мірса Луческу. Фото ФК "Шахтар"

Мірча Луческу: "Фенербахче" не грав так, як "Говерла"

Прес-конференція головного тренера "Шахтаря" після перемоги над "Говерлою" (2: 0) у третьому турі ЧУ

Щоможнаотримати з цьогоматчу?Три очки, двазабиті м'ячі інульпропущених,що дуже важливо.Плюс, природно,це один з моментівпідготовки до поєдинкуз "Фенербахче", який не будеграти так, як"Говерла".Це був матчміж нашимиатакуючимифутболістами ікомандою, якадуже добреі організованооборонялася,особливо в першому тайміБуло видно великіамбіції імотиваціягравців"Говерли".Не дарма, напевно,наприкінці другого таймубагатьох футболістівпочали хапатисудоми.Це пояснюється тим,що вони виконаливеликий обсяг роботи.Вонибилися запозитивний результат.Ми ж, напевно,не дуже правильнограли в першомутаймі.Занадто багатофутболістіввідскакувалов середину полядляприйому м'яча.Томуми не змогли використатиті зони, які все жутворювалисяв рядахоборонисуперника.У другому тайміза рахунок виходуТайсонаі Едуардомилегшедоходили доворітсуперника ічастіше загрожувалиїм.Напевно,в чемпіонаті Українибуде багатотаких матчів- за виняткомпоєдинків, в якихбудутьзустрічатисякоманди, якіпретендуютьна високі місця.

Містер,чи розраховуєте винаФреда?Яка ситуація зним?
– Поглянемо, що станеться внаступні дні.Тодівже можна будевідповісти на питання, чи буде вінготуватися до"Фенербахче"чи ні.

– ЧомусамеОрдецьбув визнанийгравцем матчусьогодні?
Тому щовін зігравдуже добре, переконливо, надійно,дуже багатовідборівзробив.Коли яприймаюрішення прокращомугравцеві,не має значення, нападникце чизахисник.Якщо людина добреграла, яце визнаю.Ордецьпровів матчдуже надійно.

Чимобумовлений вибірКучера?Ракицькийсьогодні простовідпочивав?
– Якщо ви помітили,не тількиРакицькийсьогоднівідпочивав.У порівнянні з матчемпроти"Фенербахче"було сімнових гравців.Не будемозараз торкатисякогось окремо.У "Шахтарі"грають футболістиприблизно одного рівня.Якщо яїм довіряю, то вони повинніце довіравиправдовуватина полі.Упевнений, якбими діялитим же складом, якз "Фенербахче", було бте ж саме:команда постійнобатакувала,а суперникоборонявсястільки часу, скількиміг бице робити.

П'ятовасьогодні не булов запасі.З ним все гаразд?
Він здоровий, тому будеготуватися, які всі інші.Мене дивує, що ви питаєтепро тих,хто був відсутній, а непро тих, хтобув на полі.