13 Вересня 2014, 19:03  Версія для друку  Відправити другу
×
"Металіст" і "Дніпро" видали суперматч в Харкові, забивши 7 голів https://www.segodnya.ua/img/article/5519/33_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5519/33_tn.jpg Новини Хет-трік у складі "Дніпра" оформив Бруно Гама, а нинішня команда Мирона Маркевича обіграла колишню з рахунком 5: 2

"Металіст" і "Дніпро" видали суперматч в Харкові, забивши 7 голів

Хет-трік у складі "Дніпра" оформив Бруно Гама, а нинішня команда Мирона Маркевича обіграла колишню з рахунком 5: 2

У центральному матчі шостого туру чемпіонату України "Дніпро" розгромив "Металіст". Поєдинок у суботу в Харкові завершився з рахунком 5: 2 на користь команди Мирона Маркевича.

Перед матчем уболівальники влаштували в центрі Харкова марш на підтримку бійців української армії, а зі стартовим свистком група фанів ефектно викинула в повітря конфетті.

0000_09

0001_43

Перемогу "Дніпру" приніс хет-трик португальського півзахисника Бруно Гама. Всі три його голи виявилися дуже схожими один на одного: м'яч влітав у дальній кут після удару низом з лінії штрафної.

0007_40_01

Також у складі гостей відзначилися Євген Селезньов та Євген Коноплянка, що вийшли на заміну в кінцівці зустрічі.

Голи у складі "Металіста" забили дебютант Сергій Болбат, орендований у "Шахтаря", а також Хав'єр, який відзначився на останній доданій хвилині.

З 54-ї хвилини харків'яни грали в меншості: за фол "останньої надії" був видалений Вільягра, який збив Ніколу Калинича, що виходив на побачення з воротарем.

Після цього матчу "Дніпро" набрав 16 очок, у "Металіста" залишилося 7 балів.

Таблиця чемпіонату України.

"Металіст" – "Дніпро" 2: 5 (0: 2)
Голи: Болбат (64), Хав'єр (90 + 5) - Бруно Гама (14), Бруно Гама (43), Бруно Гама (62), Селезньов (88), Коноплянка (90 + 3)
Жовті картки: Гоменюк (85), Торсільєрі (86) - Канкава (35), Федецький (53), Стрініч (73), Дуглас (84)
Вилучення: Вільягра (54, пряма червона картка)