29 жовтня 2014, 21:20
"Металіст" двічі зіграв внічию з "Говерлою" і вийшов у чвертьфінал Кубка України //cdn.segodnya.ua/img/article/5651/13_main.jpg //cdn.segodnya.ua/img/article/5651/13_tn.jpg Новини Харків'яни пройшли далі за рахунок більше забитих м'ячів на виїзді
Жажа втікає один на один. Фото ФК "Металіст"

"Металіст" двічі зіграв внічию з "Говерлою" і вийшов у чвертьфінал Кубка України

Харків'яни пройшли далі за рахунок більше забитих м'ячів на виїзді

У повторному поєдинку 1/8 фіналу Кубка України харківський "Металіст" на своєму полі зіграв внічию з ужгородською "Говерлою" – 1:1. На 38-й хвилині господарі відкрили рахунок, гол забив Жажа, який реалізував вихід один на один. Відігралися ужгородці на 80-й хвилині. Це вже Бурдужан забив після виходу на побачення з воротарем.

Перший матч закінчився внічию – 2:2, тож за сумою двох матчів, маючи перевагу в один гол на виїзді, в чвертьфінал вийшов "Металіст".