• Сталь Д
3 Грудня 2017, 17:57  Версія для друку  Відправити другу
×
Матч "Карпати" – "Олімпік" дограють у 2018 році https://www.segodnya.ua/img/article/10956/14_main.1512316661.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10956/14_tn.1512316661.jpg Новини Володимир Генінсон повідомив, що перерваний через сніг поєдинок у Львові в понеділок догравати не будуть
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Катерина</span> <span>Монзуль</span> <span>прийняла</span> <span>рішення</span> <span>зупинити</span> <span>матч</span>
Катерина Монзуль прийняла рішення зупинити матч

Матч "Карпати" – "Олімпік" дограють у 2018 році

Володимир Генінсон повідомив, що перерваний через сніг поєдинок у Львові в понеділок догравати не будуть

Перерваний матч "Карпати" – "Олимпік" у Львові, який був скасований сьогодні після першого тайму за рахунку 1: 1 через сніг, буде дограний в лютому наступного року.

Про це "Сегодня" заявив президент української Прем'єр-ліги Володимир Генінсон. Дограти матч в понеділок не дозволяють погодні умови.

Цікаво, що офіційний Twitter "Карпат" годину назад повідомив, що матч на 99% буде дограний в понеділок.
Нагадаємо, що поєдинок "Карпати" - "Олімпік" був перерваний через сильний снігопад. Головний арбітр зустрічі 18 туру української Прем'єр-ліги Катерина Монзуль не дозволила командам розпочати другий тайм через негоду, що обрушилася на Львів. Поле не встигали очистити від снігу, хоча до прибирання підключилися навіть фанати. Сніг продовжував йти і через деякий час на офіційній сторінці "Карпат" в Twitter з'явилося повідомлення, що поєдинок сьогодні дограти не зможуть.
Раніше в цьому турі Прем'єр-ліги лідер сезону "Шахтар" в Харкові обіграв "Верес" з рахунком 2:0. Голи забивали Марлос (50-а хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75).