9 Грудня 2017, 16:21  Версія для друку  Відправити другу
×
"Маріуполь" здобув вольову перемогу над "Сталлю" https://www.segodnya.ua/img/article/10973/44_main.1512829356.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/10973/44_tn.1512829356.jpg Новини Едгар Малакян і Руслан Фомін забили по два м'ячі
<p style="text-align: justify;">"Маріуполь" - "Сталь" - 4:2</p>
"Маріуполь" - "Сталь" - 4:2

"Маріуполь" здобув вольову перемогу над "Сталлю"

Едгар Малакян і Руслан Фомін забили по два м'ячі

В матчі 19 туру української Прем'єр-ліги "Маріуполь" обіграв "Сталь". Поєдинок пройшов в суботу в Маріуполі і завершився перемогою команди Олександра Бабича з рахунком 4: 2.

Гості першими забили гол: на 25 хвилині відзначився Едгар Малакян. Уже в першому таймі "Маріуполь" зрівняв рахунок після точного удару Руслана Фоміна, який у другому таймі оформив дубль. Ще по голу в складі господарів забили Андрій Тотовицький і Сергій Болбат. Крапку в матчі поставив Едгар Малакян, який забив в кінцівці зустрічі.

Після цього матчу в активі "Маріуполя" стало 26 очок в турнірній таблиці чемпіонату України. У "Сталі" залишилося 12 очок і останнє місце.

"Маріуполь" – "Сталь" – 4:2 (1:1)
Голы: Фомін (34), Фомін (67), Тотовицький (78), Болбат (82) – Малакян (25), Малакян (87)
Жовті картки:

В іншому матчі 19 туру чемпіонату України "Карпати" відіграли два м'ячі в поєдинку з "Вересом". Команди зіграли внічию в останньому матчі цього року - 2: 2.
У ще одному поєдинку "Чорноморець" і "Зірка" видали результативну нічию - 3: 3.