• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
18 Квітня 2014, 12:33  Версія для друку  Відправити другу
×
Хто стане новим тренером "Динамо": Маркевича можуть "сплавити", потрібен іноземець https://www.segodnya.ua/img/article/5140/19_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5140/19_tn.jpg Новини Джерело в команді: поки варіантів на посаду головного тренера в команді немає, це питання залишається відкритим

Хто стане новим тренером "Динамо": Маркевича можуть "сплавити", потрібен іноземець

Джерело в команді: поки варіантів на посаду головного тренера в команді немає, це питання залишається відкритим

Не минуло й години після чергової поразки "Динамо" від " Шахтаря" (0:2), як Олег Блохін був звільнений. Причина, як сказав президент київського клубу Ігор Суркіс, не конкретна поразка, а результати команди впродовж двох останніх сезонів. Блохін прийняв команду у вересні 2012, і кияни в тому сезоні вперше завершили чемпіонат України лише на третьому місці. Тоді це називали кошмаром, а в цьому сезоні "Динамо" вже бореться за те, щоб бути не нижче третього... "Гірникам" "Динамо" Блохіна програло всі три матчі, негативний баланс і з "Дніпром", "Металістом".

В. о. головного тренера до кінця сезону призначений 39-річний Сергій Ребров, колишній помічник Олега Володимировича. А чи є вже кандидатури на контракт без префікса "в. о."?

Джерело в "Динамо" вчора сказало нам: "Поки варіантів на посаду головного тренера в команді немає, це питання залишається відкритим. Чи є варіант з тренером іноземцем? А хто захоче зараз їхати в цю країну? Зараз для нас велика проблема запросити з-за кордону фахівця явно високого рівня, який би точно поліпшив ситуацію. А таких тренерів, яких запрошували раніше, у нас і в Україні вистачає. Маркевич? Не виключаю, що такий варіант можливий. Також не виключаю і Рамоса, Григорчука..."

Мирон Маркевич, наприкінці лютого пішов з "Металіста", вчора вже сказав: працювати в "Динамо" було б для нього честю, але пропозиції не надходило.

Обговорюють фани і кандидатуру нинішнього тренера збірної Михайла Фоменка. "Якби вам запропонували суміщати роботу в "Динамо" і збірній, як відреагували б?" – звернулися ми до Михайла Івановича. "Без коментарів". – "А які, на ваш погляд, плюси і мінуси могли б бути?" – "Я ж кажу, без коментарів".

КАНДИДАТИ. Думка відомого футбольного агента Дмитра Селюка: "Рамос, в принципі, підходить. "Дніпро" показує непоганий футбол. Але не Рамос там ключова фігура. Прибери зі складу Коноплянку і Матеуса, і де буде "Дніпро"? Саме ці два гравці і роблять результат "Дніпру". А прибери завтра Рамоса, і особливо нічого не поміняється. Високе місце "Дніпра" потрібно ще і з ситуацією пов'язувати, коли майже всі конкуренти явно здали.

Григорчук, в принципі, любить свою роботу, досяг певних результатів з "Чорноморцем". Але складно сказати, як він буде працювати з дійсно дорогими футболістами. А з ними реально складніше. Звичайно, можна дати час на адаптацію тренеру, але у Києва цього часу немає.

Яковенко? Так, зі збірною себе показав добре. Але коли приходив Блохін, я говорив, що робота тренером в збірній і в клубі – велика різниця. У збірній потрібно бути мотиватором, яким, до слова, і є Блохін. А в клубі потрібно з футболістами працювати кожен день. Яковенку ще потрібно показати себе і на клубному рівні. Не думаю, що Суркіс після Блохіна ще раз ризикне поставити тренера, який не має великого досвіду роботи в клубі.

Маркевич – найкраща кандидатура з українських кандидатів. Він грамотний фахівець. Довів це і в клубі, і в збірній. Але не думаю, що психологічно Маркевич спрацюється. В "Динамо" його можуть "сплавити". Чому? Там працює багато колишніх динамівців. А Маркевич в "Динамо" ніколи не був. Він там буде чужаком. До того ж і сам має характер".

СИСТЕМА. Селюк, який проживає в Барселоні вважає: " Варіант з тренером-легіонером для "Динамо", звичайно, реальний. Проблем через політичну ситуацію не буде. Зараз навпаки, народ навколо футболу згуртувався. До того ж зараз у Суркіса ситуація набагато краща, ніж тоді, коли він призначав Блохіна. Тоді вболівальники "Динамо" тиснули на президента, хотіли, щоб він прибрав Сьоміна і поставив Блохіна. Людину, яка разом з Шевченком символізує "Динамо". Він його поставив, і вболівальники побачили, який результат вийшов. Був Михайличенко, був Дем'яненко, був Блохін. І що? Зараз киянам потрібен іноземний тренер. В "Динамо", на моє переконання, потрібно міняти систему, прибирати багатьох людей. У Ігоря Суркіса серце м'яке стосовно колишніх гравців київського "Динамо", і він намагається їх працевлаштувати. А у них не виходить".


×
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: Сегодня|Спорт
Автори: Антон Дудар, Литвиненко Ігор