• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
18 квітня 2014, 12:33
Хто стане новим тренером "Динамо": Маркевича можуть "сплавити", потрібен іноземець //smm.ollcdn.net/img/article/5140/19_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5140/19_tn.jpg Новини Джерело в команді: поки варіантів на посаду головного тренера в команді немає, це питання залишається відкритим
Олег Блохін два сезони не допрацював до кінця контракту. Фото А.Осіпов
Олег Блохін два сезони не допрацював до кінця контракту. Фото А.Осіпов

Хто стане новим тренером "Динамо": Маркевича можуть "сплавити", потрібен іноземець

Джерело в команді: поки варіантів на посаду головного тренера в команді немає, це питання залишається відкритим

Не минуло й години після чергової поразки "Динамо" від " Шахтаря" (0:2), як Олег Блохін був звільнений. Причина, як сказав президент київського клубу Ігор Суркіс, не конкретна поразка, а результати команди впродовж двох останніх сезонів. Блохін прийняв команду у вересні 2012, і кияни в тому сезоні вперше завершили чемпіонат України лише на третьому місці. Тоді це називали кошмаром, а в цьому сезоні "Динамо" вже бореться за те, щоб бути не нижче третього... "Гірникам" "Динамо" Блохіна програло всі три матчі, негативний баланс і з "Дніпром", "Металістом".

В. о. головного тренера до кінця сезону призначений 39-річний Сергій Ребров, колишній помічник Олега Володимировича. А чи є вже кандидатури на контракт без префікса "в. о."?

Джерело в "Динамо" вчора сказало нам: "Поки варіантів на посаду головного тренера в команді немає, це питання залишається відкритим. Чи є варіант з тренером іноземцем? А хто захоче зараз їхати в цю країну? Зараз для нас велика проблема запросити з-за кордону фахівця явно високого рівня, який би точно поліпшив ситуацію. А таких тренерів, яких запрошували раніше, у нас і в Україні вистачає. Маркевич? Не виключаю, що такий варіант можливий. Також не виключаю і Рамоса, Григорчука..."

Мирон Маркевич, наприкінці лютого пішов з "Металіста", вчора вже сказав: працювати в "Динамо" було б для нього честю, але пропозиції не надходило.

Обговорюють фани і кандидатуру нинішнього тренера збірної Михайла Фоменка. "Якби вам запропонували суміщати роботу в "Динамо" і збірній, як відреагували б?" – звернулися ми до Михайла Івановича. "Без коментарів". – "А які, на ваш погляд, плюси і мінуси могли б бути?" – "Я ж кажу, без коментарів".

КАНДИДАТИ. Думка відомого футбольного агента Дмитра Селюка: "Рамос, в принципі, підходить. "Дніпро" показує непоганий футбол. Але не Рамос там ключова фігура. Прибери зі складу Коноплянку і Матеуса, і де буде "Дніпро"? Саме ці два гравці і роблять результат "Дніпру". А прибери завтра Рамоса, і особливо нічого не поміняється. Високе місце "Дніпра" потрібно ще і з ситуацією пов'язувати, коли майже всі конкуренти явно здали.

Григорчук, в принципі, любить свою роботу, досяг певних результатів з "Чорноморцем". Але складно сказати, як він буде працювати з дійсно дорогими футболістами. А з ними реально складніше. Звичайно, можна дати час на адаптацію тренеру, але у Києва цього часу немає.

Яковенко? Так, зі збірною себе показав добре. Але коли приходив Блохін, я говорив, що робота тренером в збірній і в клубі – велика різниця. У збірній потрібно бути мотиватором, яким, до слова, і є Блохін. А в клубі потрібно з футболістами працювати кожен день. Яковенку ще потрібно показати себе і на клубному рівні. Не думаю, що Суркіс після Блохіна ще раз ризикне поставити тренера, який не має великого досвіду роботи в клубі.

Маркевич – найкраща кандидатура з українських кандидатів. Він грамотний фахівець. Довів це і в клубі, і в збірній. Але не думаю, що психологічно Маркевич спрацюється. В "Динамо" його можуть "сплавити". Чому? Там працює багато колишніх динамівців. А Маркевич в "Динамо" ніколи не був. Він там буде чужаком. До того ж і сам має характер".

СИСТЕМА. Селюк, який проживає в Барселоні вважає: " Варіант з тренером-легіонером для "Динамо", звичайно, реальний. Проблем через політичну ситуацію не буде. Зараз навпаки, народ навколо футболу згуртувався. До того ж зараз у Суркіса ситуація набагато краща, ніж тоді, коли він призначав Блохіна. Тоді вболівальники "Динамо" тиснули на президента, хотіли, щоб він прибрав Сьоміна і поставив Блохіна. Людину, яка разом з Шевченком символізує "Динамо". Він його поставив, і вболівальники побачили, який результат вийшов. Був Михайличенко, був Дем'яненко, був Блохін. І що? Зараз киянам потрібен іноземний тренер. В "Динамо", на моє переконання, потрібно міняти систему, прибирати багатьох людей. У Ігоря Суркіса серце м'яке стосовно колишніх гравців київського "Динамо", і він намагається їх працевлаштувати. А у них не виходить".


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: Сегодня|Спорт
АВТОРЫ: Литвиненко Ігор , Антон Дудар