• Олександрія
 • Арсенал
 • Ворскла
 • Десна
 • Динамо
 • Зоря
 • Карпати
 • Львів
 • Маріуполь
 • Олімпік
 • Чорноморець
 • Шахтар
21 Серпня 2014, 13:50  Версія для друку  Відправити другу
×
Коньков: "Я впевнений, що УЄФА і ФІФА приймуть правильне рішення" https://www.segodnya.ua/img/article/5460/59_main.jpg https://www.segodnya.ua/img/article/5460/59_tn.jpg Новини Президент ФФУ вважає, що Росія повинна бути покарана за участь кримських клубів в їхньому чемпіонаті

Коньков: "Я впевнений, що УЄФА і ФІФА приймуть правильне рішення"

Президент ФФУ вважає, що Росія повинна бути покарана за участь кримських клубів в їхньому чемпіонаті

Участь кримських клубів в російських змаганнях є незаконною. Таку точку зору висловив президент Федерації футболу України Анатолій Коньков.

"Спочатку було нелегітимне і незаконне прийняття українських клубів до складу РФС, потім їх участь в Кубку Росії, тепер ігри в ПФЛ Росії. Це все нагадує театр абсурду. Це, знаєте, як купити квиток, а піти на зло всім пішки. Весь світ говорить їм: хлопці, що ви робите? Це ж незаконно! Вас за це покарають. А у РФС інша думка. Вони вважають, що на правильному шляху. Але іноді треба прислухатися до того, що радять. А краще - просто перечитати ще раз статути ФІФА та УЄФА.

Ми боремося, як можемо. Я не буду з кулеметом бігти на Крим і змушувати клуби не виступати під егідою РФС. Ми написали листи в ФІФА та УЄФА. Відповіді поки не отримали. Але всі розуміють, що порушення було, і за нього необхідно карати. Я впевнений, що УЄФА і ФІФА приймуть правильне рішення. Тому що від цього залежить імідж структур та їх президентів не на один рік.

Ми довіряємо їм. Також всі розуміємо, що прийняття цього рішення викликає багато складнощів. Але в будь-якому випадку, ми чекаємо адекватної, справедливої, а найголовніше - законною оцінки того, що сталося.

Я не реагую на розмови, що клуби з Криму перереєструвалися в Ростові, тому не мають ніякого відношення до України. Для мене ці клуби є українськими. І крапка. А що кажуть, то вже порожні розмови на користь бідних. А, по-друге, ці клуби брали участь в змаганнях іншої країни на території України. Ви повинні зрозуміти, що порушення очевидні. Скрізь порушення. На кожному кроці. Але я впевнений, що ФІФА і УЄФА об'єктивно розбереться і винесе своє рішення виключно в інтересах світового футболу", - уклав глава ФФУ.

Нагадаємо, що кримські клуби були включені в зону "Південь" другого дивізіону чемпіонату Росії.

[LINKED_ARTS]

Читайте також:
У Криму відбувся ще один матч під егідою РФС
В чемпіонаті України більше не буде "золотого матчу"
Екс-президент ПФЛ: "Коньков саботує Виконком ФФУ і здає кримські клуби Росії"
Колосков: "В УЄФА немає підстав застосовувати санкції до РФС"
Президент ФФУ вимагає від ФІФА та УЄФА покарати РФС
Блаттер відфутболив до Платіні: кримське питання вирішить УЄФА
Першим рішення по Криму повинен прийняти УЄФА - заява ФІФА
Екс-глава ПФЛ: "Росія фінансово не тягне ЧС-2018, тому підставляється під санкції, щоб забрали турнір"
Колосков: Об'єктивних передумов для застосування санкцій до РФС через кримські клуби немає
Анатолій Коньков закликає УЄФА і ФІФА прийняти санкції проти Росії


×
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Джерело: чемпіон